Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostęp do światłowodu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 24
  • 0

Dostęp do światłowodu

Witam, mieszkam w Chotomowie na ul. Złotej powiat Legionowski. Od 6 lipca 2022 roku ulica obok mnie pojawiła się punktach dostępnych sprzedażowo w POPC II. Moja ulica jest ujęta w planach POPC. Czy jest jakaś możliwość, żeby dowiedzieć się czy i kiedy będą prowadzone jakieś prace na mojej ulicy? Dzwoniłem na infolinię Orange, ale tam to oni nic nie wiedzą. Macie jakiś kontakt gdzie mógłbym uzyskać jakieś informacje?

 

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dostęp do światłowodu

@tgrzebien1 Garść informacji masz tu POPC – pytania i odpowiedzi - Nasz Orange

Warto też napisać do Zespołu CPPC zespol_popc@cppc.gov.pl

 

Z tego co wiem ( a ten rejon jest mi bliski) to nie ma określonego terminu rozbudowy sieci i zamknięcia projektu POPC.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 24
  • 0

Dostęp do światłowodu

Najlepsze, że ta ulica w której jest dostępny światłowód nie jest ujęta nigdzie na mapach w planowanych najbliższych inwestycji, a tu nagle info na POPC że jest dostępna w punktach sprzedażowych. Tego nie rozumiem


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dostęp do światłowodu

@tgrzebien1 Twoja nie jest dostępna, zerknij tu Mapa zasięgu Orange | Orange Polska

Żaden z numerów nie ma zasięgu FTTH. To, że inna ulica się "załapała" na POPC? Cóż, Beneficjent może wymienić 15% z z adresów wcześniej umieszczonych w planie projektu na inne 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 24
  • 0

Dostęp do światłowodu

@agat13wiem że tam różne kombinacje odstawiają, ale chciałem znaleźć jakąś konkretną osobę z imienia i nazwiska, która ustaliła akurat tę ulicę do podłączenia światłowodu. Jest to akurat ulica gdzie stoją stare domy i wiek większości ludzi jest no powiedzmy 55+ i ich potrzeby nie są aż tak duże. A o naszej ulicy z nowymi domami i młodymi ludźmi z dziećmi, gdzie wiem, że prawie codziennie ktoś dzwoni w sprawie podłączenia światłowodu, nikt nie może udzielić konkretnej odpowiedzi, tylko że jest planach. Dobrze by było znaleźć osobę odpowiedzialną za inwestycje w moim regionie i przybliżyć jej temat. Tylko nigdzie nie można znaleźć kontaktu do tej osoby, czy chociaż działu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dostęp do światłowodu

@tgrzebien1 Odpowiadam zgodnie z sumieniem : nigdzie nie znajdziesz takiej osoby.

Jedynie te kontakty, które podałem są ogólnie znane i do wykorzystania. Jeśli chciałbyś podjąć inne działania, to łap osoby wykonujące inwestycje w terenie i pytaj o kontakt do kierownictwa wykonującego projekt POPC. Może Ci się uda złapać kogoś kompetentnego i zorientowanego w planach operatora. 

Tu nikt niestety tego nie wie...

Zgłaszaj z sąsiadami masowo popyt na usługi na stronie Orange i UKE. Pisz pismo do Skierniewic z prośbą o terminy lub propozycję współfinansowania inwestycji (to może skutkować zainteresowaniem Operatora danym terenem, bo obniża koszty). Innej drogi nie znamy...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5372
  • 21524
  • 173

Dostęp do światłowodu


@tgrzebien1napisał(-a)

...

wiek większości ludzi jest no powiedzmy 55+ i ich potrzeby nie są aż tak duże

...


Wypraszam sobie.😉

 

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Dostęp do światłowodu


@j131napisał(-a)

@tgrzebien1napisał(-a)

...

wiek większości ludzi jest no powiedzmy 55+ i ich potrzeby nie są aż tak duże

...


Wypraszam sobie.😉

 

 


przyłączam się