Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego pod moim adresem nie można założyć światłowodu, ale dom wcześniej tak?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Dlaczego pod moim adresem nie można założyć światłowodu, ale dom wcześniej tak?

Witam. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego pod moim adresem Kraków-Podgórze/ul. Bugaj nie można założyć światłowodu, ale dom wcześniej i w następnym jak i w zasadzie na całej ulicy już tak?

 

______________

* Wpis edytowany - dodano adres zapytania - moderator Bartłomiej

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dlaczego pod moim adresem nie można założyć światłowodu, ale dom wcześniej tak?

Może sąsiedzi mają światłowód z POPC a Twój adres nie został zgłoszony. Może brakuje zgód administracyjnych... Tego jak sam nie znajdziesz w necie lub w lokalnych urzędach to się nie dowiesz.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Światłowód

Nie nie mają światłowód z POPC i nie brakuje żadnych zgód.

 PS

Jak coś to ul. Bugaj 3, Kraków


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód

A tam światłowód jest bezpośrednio Orange czy Fiberlink?

Twój adres i innej na tej ulicy są zgłoszone do POPC (załącznik). I bez obrazy ale jak znam Kraków to pewnie miły sąsiad protestuje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód

A czy próbowałeś dzwonić na BOK Orange czy planują coś robić w okolicy?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Światłowód

Światłowód jest chyba Orange bo oni nie tak dawno temu wymieniali kable na ulicy... Załącznik coś nie hula, a co do sąsiadów to nie ma kto protestować bo nikogo posesji nie przetnie potencjalna linia. Co do BOKów Orange to do kogo się nie dodzwonisz to oni wiecznie nic nie wiedzą...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Światłowód

Dzięki 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Światłowód

Tak przy okazji to patrząc na mapę zasięgu światłowodu można się zdenerwować (będąc w mojej sytuacji)... Wszyscy na około bez problemów mogą zakładać, a ja muszę czekać rok (o ile po roku będzie możliwość, ponieważ ostatnio jak się dowiadywałem to mieli zakładać we wrześniu 2018... ewidentnie nie u mnie). Też strasznie to nielogiczne jeśli chodzi o orange.

 

 

Bez tytułu.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód

Mi się wydaje, że Orange korzysta z łączy Fiberlinka lub wspólnie budują infrastrukturę, więc może takie mieli plany.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Światłowód

Ciekawe, czy ten sierpień 2020 jest aktualny? Od Orange trudno jakiekolwiek info wyciągnąć bo sami mało poinformowani konsultanci sypiącymi tylko wyuczonymi wierszykami 😞