Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długość oczekiwania na podłączenie usługi światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Długość oczekiwania na podłączenie usługi światłowodu

Hej, wg informacji które uzyskałem do końca sierpnia firma instalująca światłowód z popc3 ma zakończyć pracę. Po tym terminie muszę czekać na wszystkie procedury itp. Jak dlugo to trwa +-? Załóżmy, że od 1.09 sieć jest zrobiona, ile muszę czekać na udostępnienie sieci operatorom aby podpisać umowę?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Długość oczekiwania na podłączenie usługi światłowodu

@Serdak  po zakończeniu prac i odbiorów technicznych (te drugie mogą trwać różnie) jest okres 30 dni na to aby ewentualni operatorzy/usługodawcy którzy chcą działać/świadczyć usługi na tej infrastrukturze zgłosili taką chęć, czyli jeżeli np. 1.09 zakończenie i oddanie sieci, to świadczenie usług powinno być możliwe od 1.10 (ale to tylko przykład).

@Serdak  dopiszę bo nie mogę już edytować, także najbardziej realny termin to kilka miesięcy, niestety.

 

_____________

scalenie wpisów - Rafał

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Długość oczekiwania na podłączenie usługi światłowodu

@Serdak  po zakończeniu prac i odbiorów technicznych (te drugie mogą trwać różnie) jest okres 30 dni na to aby ewentualni operatorzy/usługodawcy którzy chcą działać/świadczyć usługi na tej infrastrukturze zgłosili taką chęć, czyli jeżeli np. 1.09 zakończenie i oddanie sieci, to świadczenie usług powinno być możliwe od 1.10 (ale to tylko przykład).

@Serdak  dopiszę bo nie mogę już edytować, także najbardziej realny termin to kilka miesięcy, niestety.

 

_____________

scalenie wpisów - Rafał


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Długość oczekiwania na podłączenie usługi światłowodu

Wg pracownika salonu Orange z mojego miasta powiatowego inne miejsca czekały ok 3 mc. Mam nadzieję,że będzie to zrobione trochę szybciej. To co mam aktualnie 20/1 a realne 15 to dramat


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Długość oczekiwania na podłączenie usługi światłowodu

@Serdak  i to się może pokrywać z tym co napisałem (odbiory techniczne + 30 dni na zgłaszanie chętnych do świadczenia usług). Nawet gdyby 3 miechy to warto czekać na taki skok technologiczny. Powodzenia w jak najszybszym podłączeniu usługi i dawaj znać o efektach.