Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciekawa sprawa popc


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Ciekawa sprawa popc

Cześć,

napisałem maila na adres zespol_popc@cppc.gov.pl czy będzie światłowód. I wiecie co? Napisali, że mam dostęp do miedzi od orange 80mb/s i przez to nie mogę uczestniczyć w programie xD oczywiście jest to nie prawda, moja droga to glinianka, sam ją robiłem i wiem co w niej jest a co nie. Napisałem do nich znowu, że nie ma czegoś takiego, dałem im screena nawet z oferty orange, że nie mam takiej możliwości. Daje wam załącznik. Napisali mi, że napisali do uke o poprawienie informacji i żebym również ja to zrobił. Oczywiście to wykonałem. Teraz czekam na odp. Wiem, że nie każdego to obchodzi, ale będę informować w komentarzach co dalej bo uważam, że może to niektórym pomóc.

 

____________

Przeniesienie z o społeczności - moderator Wiktor


oferta.png
18 ODPOW. 18

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ciekawa sprawa popc

@blateq  to częsty błąd. Prędkości dostępne określa  algorytm w programie, a nie rzeczywiste parametry łącza.  Jeśli wysłałeś sprostowanie, to po naniesieniu na mapy zostaniesz białą plamą i ewentualnym klientem spelniającym wymogi projektu POPC 

Tylko to potrwa i wydaje mi się, że to powinieneś  zrobić razem z sąsiadami, aby rejon ująć, a nie jednego klienta 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Ciekawa sprawa popc

Dzięki za pomysł, ale moi sąsiedzi są w podeszłym wieku i nie posługują się zbytnio już internetem i nie obchodzi ich to zbytnio, ale dzięki za radę 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ciekawa sprawa popc

@blateq  wiej nie ma tu aż takiego znaczenia. Jeśli mają  usługi po miedzi, to i tak czeka ich w przyszłości światłowód lub radiówka...lub odejście od telefonu stacjonarnego 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Ciekawa sprawa popc

nikt na mojej ulicy nie ma miedzi ani światlowodu. jest okolo 40 domów


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Ciekawa sprawa popc

Napisali, że błąd poprawiony, ale udziału nie wezmę i tak.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ciekawa sprawa popc

@blateq  A szkoda...Byłbyś pierwszy-pionier. Czyli, że można pisząc do POPC wpływać na decyzje odmowne i dokonywać korekty błędów. To ważna info, bo mówi o skuteczności działań...jakichkolwiek


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Ciekawa sprawa popc


@agat13napisał(-a)

@blateq  to częsty błąd. Prędkości dostępne określa  algorytm w programie, a nie rzeczywiste parametry łącza.  


Jestem zaskoczony. I powinni w takim razie weryfikować ich dane z innymi środkam źródłami. Np porównanie ich wniosku z danymi Orange pozwoliłoby rozwiązać problem manualnie i ustalić wcześniej jak jest rzeczywiście. I algorytm powinien być otwarty i dostępny do wglądu dla każdego. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Ciekawa sprawa popc

No cóż, trudno. POPC na pewno odpada, mam sąsiada obok który pracuje w orange, który mówi, że będzie załatwiać. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ciekawa sprawa popc

@blateq  jak pracuje, to niech wnioskuje o dorejonizowanie po ukończeniu projektu POPC.  Zapewne mają jakieś procedury. Zawsze wewnątrz łatwiej...