Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak głównej ulicy w formularzu zgłoszeniowym światłowodów.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 9
  • 0

Brak głównej ulicy w formularzu zgłoszeniowym światłowodów.

Na oferty.orange.pl/internet/ brakuje mojej ulicy, jest to główna ulica. Czy to błąd, czy sugestia, że raczej nie powinienem próbować wysyłać zgłoszenia z małego miasteczka? Olać to czy próbować zgłaszać na czacie?

 

______________

* Wpis został przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Brak głównej ulicy w formularzu zgłoszeniowym światłowodów.

Zdecydowanie musi to być błąd na stronie, ponieważ ja wysyłałem zgłoszenie z bardzo małej miejscowości i nie było absolutnie żadnego problemu ze znalezieniem jej w formularzu. Na pewno nie jest to żadna sugestia ze strony Orange, ponieważ operator traktuje jednakowo każdą miejscowość w formularzu. Z kolei kolejność inwestycji to już jest oddzielna sprawa, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Brak głównej ulicy w formularzu zgłoszeniowym światłowodów.

Zdecydowanie musi to być błąd na stronie, ponieważ ja wysyłałem zgłoszenie z bardzo małej miejscowości i nie było absolutnie żadnego problemu ze znalezieniem jej w formularzu. Na pewno nie jest to żadna sugestia ze strony Orange, ponieważ operator traktuje jednakowo każdą miejscowość w formularzu. Z kolei kolejność inwestycji to już jest oddzielna sprawa, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 9
  • 0

Brak głównej ulicy w formularzu zgłoszeniowym światłowodów.

Miejscowość jest, tylko ulicy brak, to gdzie to zgłosić, na czacie?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Brak głównej ulicy w formularzu zgłoszeniowym światłowodów.

Możesz zarówno na czacie lub w wiadomości prywatnej na stronie na Facebooku Orange Polska 🙂