Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak WiFi Calling na Samsung S7

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsung S7

Kilka dni temu kupiłem niebrandowanego (nowego) Samsunga S7 z polskiej dystrybucji. Niestety, nie mam na nim dostepnej uslugi WiFi Calling. BOK twierdzi, ze po stronie Orange usluga jest aktywna.

Mam Androida 7.0. Podpowiedzcie co zrobic zeby mi to zaczelo dzialac.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Brak WiFi Calling na Samsung S7

@zinger, oczywiscie ze mozna zmienic na XEO, rozumie ze to nowy telefon na gwarancji wiec najprosciej podejdz do serwisu Samsunga i popros o wgranie polskiego softu, mozesz to zrobic sam w domu ale bez zmiany csc na xeo za kazdym razem gdy wyjdzie nowa aktualizacja bedziesz musial recznie ja wgrywac.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Brak WiFi Calling na Samsung S7

https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Brak-WiFi-Calling-na-Samsungu-Galaxy-S7-Edge-Android-7-... - zerknij do tego tematu. W S7 miejsce powinno być takie same miejsce do uruchomienia usługi. Zapewne już sprawdziłeś, czy masz najnowszą wersję oprogramowania?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsung S7

Temat widzialem. Domyslam sie, ze to cos z wersja oprogramowania. 

Przy sprawdzeniue wersji, pokazuje, ze mam najnowsza aktualizacje w Wersji G930FXXU1DQL4/G930FDPX1DQL1/G930FXXU1DQIL jesli to cokolwiek pomoze w indetyfikacji problemu.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Brak WiFi Calling na Samsung S7

Funkcji wcale w telefonie nie masz, czy nie możesz jej uruchomić? Przez VoLTE udało Ci się nawiązać rozmowę?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsung S7

Nie mam tej funkcji w tel więc nie mogę jej włączyć.
Anonim

Nie dotyczy

Brak WiFi Calling na Samsung S7

@zingerMoże zobacz jak to włączyć tutaj


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Brak WiFi Calling na Samsung S7

@zinger, co do wersji softu to najnowasza dla ciebie jest G930FXXS2DRAA w dystrybucji XEO, nie zmienia to faktu ze w wersji ktora masz tez powinna byc opcja 'wifi calling' luknij tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/VoLTE-i-WiFi-Calling-na-S... masz tam screen jak to powinno wygladac.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsung S7

Właśnie problem w tym że nie ma tej opcji włączenia na dole...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Brak WiFi Calling na Samsung S7

@zinger, a gdzie kupiles ten telefon (jaki sklep)? Czy napewno jest to polska dystrybucja? No i nie zaszkodzi aktualizowac telefonu do najnoweszej wersji G930FXXS2DRAA (aktualizacja wyszla pare dni temu).

 

edit:

tu masz apke do sprawdzenia csc: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo (czy to XEO czy inne)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsung S7

Dzięki Krzys.
Pokazuje za mam DPL.