Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bledy Carrier Bundle Iphone i wielkie rachunki


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

Bledy Carrier Bundle Iphone i wielkie rachunki

No wiec maly update.

Wzialem karte Nju abonamentowa i Iphone 6s plus . Wylaczylem wczoraj roaming miedzynarodowy. Nie jestem w stanie zalogowac sie do jakiejkolwiek sieci komorkowej operatora roamingowego.

 

Dowodem jest brak sieci w starym telefonie 2G - wzialem sobie stara Nokie 6100 i nie mam sieci ani w trybie automatycznym ani manualnie.

 

Ponownie biore karte sim, wkladam do Iphone 6s plus. Nie ma sieci. Wlaczam sobie rozmowy po Wifi. Dane komorkowe dla pewnoci wylaczone (nie tylko w roamingu, ale dane ogolnie)

 

Tryb samolotowy, potem Wifi. Telefon po kilku sekundach loguje sie do Wifi -Calling.

 

Wysylam iMessage na dwa lezace obok polskie Iphony moich rodzicow, jeden i drugi w Tmobile.

 

Dochodza dwie - uwaga wiadomosci MMS. Dzwonie po godzinach do nju mobile w Polsce, konsultant sprawdza dane w systemie - mam dwie wyslane wiadomosci MMS w roamingu o godzinie X, tymczasem juz Y godzin wczesniej nie mialem teoretycznie roamingu. (samemu nie ejstemw stanie zweryfikowac, majac wylaczony roaming po Orange Wifi-Calling nie dochodza smsy weryfikacyjne do konta nju.

 

Co o tym myslicie?

Anonim

Nie dotyczy

Bledy Carrier Bundle Iphone i wielkie rachunki

@impetiginisatio  iMessage przeobraża się w MMS i rozwalasz system, praktykuj tak dalej to banana dostaniesz od Operatora 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

Bledy Carrier Bundle Iphone i wielkie rachunki

oj, wypraszam sobie, to submarka magentowych miala oferte heyahbanana...

 

Tu jest rzeczywistosc alternatywna.  Brak postaw do naliczenia oplat za mms w roamingu w Szwajcarii 3,03 PLN bodajze, poniewaz roamingu formalnie nie mam na tej karcie.

 

Konsultant zrobil zgloszenie i sie zobaczy.

Anonim

Nie dotyczy

Bledy Carrier Bundle Iphone i wielkie rachunki

@impetiginisatio  operator ma z iPhone teraz zagwozdkę, klient nie winny 😁