Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

BRAK dostępu jakich kolwiek USŁUG INTERNETOWYCH


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

BRAK dostępu jakich kolwiek USŁUG INTERNETOWYCH

@Igor_Piotrkowsk wiem po sobie, że liczenie na obietnice operatora trzeba czasem poprzeć rozwiązaniem alternatywnym, bo sam tak zrobiłem...nie mogąc się doczekać POPC zamówiłem FTTH alternatywne. Oswajam się z usługą, wyznaczyłem trasę i jakby co, będę miał porównanie..przy okazji wszyscy mamy wreszcie swobodny dostęp do netu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

BRAK dostępu jakich kolwiek USŁUG INTERNETOWYCH

FTTH - możesz rozwinąć temat?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

BRAK dostępu jakich kolwiek USŁUG INTERNETOWYCH

@Igor_Piotrkowsk zamówiłem internet światłowodowy od jednego z trzech dostawców alternatywnych. Przeżyłem instalację, która w dużej mierze wykonałem sam i negocjowałem opłatę instalacyjną. Założyłem minimalna opcję prędkości za minimalną cenę po to, aby móc mieć dwie usługi gdy POPC dojdzie do skutku ( może w połowie roku), aby mieć porównanie pingów, czy tras zagranicznych. Otrzymałem zewnętrzny ONT i podłączyłem własny router..znów w ramach testów...i tyle 

Mam więc kontakt ze światem i mogę teraz spokojnie czekać na net docelowy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

BRAK dostępu jakich kolwiek USŁUG INTERNETOWYCH

Tylko ze u mnie nie ma żadnego kalba jeszcze pociągniętego.... Nie mogę z nikim negocjować to nie ma infrastruktury. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

BRAK dostępu jakich kolwiek USŁUG INTERNETOWYCH

@Igor_Piotrkowsk podałem swój przykład..Ty musisz poszukać w swoim rejonie alternatywnego ISP...zawsze jakiś się znajdzie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

BRAK dostępu jakich kolwiek USŁUG INTERNETOWYCH


@Igor_Piotrkowsknapisał(-a)

To jest domek jednorodziny nie blok. 

Nie ma. Developera sam buduję. 


To zmienia postać rzeczy. Niestety na twoją niekorzyść. Przyłącza do domków jednorodzinnych obecnie mają najniższy priorytet w Orange. Najszybciej możesz liczyć na budowę sieci w ramach projektów POPC. Sprawdź sobie tutaj https://www.polskacyfrowa.gov.pl/strony/o-programie/projekty/lista-beneficjentow/ czy jesteś. Jeśli nie to możesz zgłosić zapotrzebowanie i czekać aż ktoś się zlituje.