Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Do mnie też dotarł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Do mnie za każdym razem dociera nie 1, nie 2 tylko 3 razy.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim  a czemu Ty dostałeś alert RGB a ja RCB Emotikon: Zaskoczony Czy to jakaś inna nawałnica będzie u Ciebie, albo u mnie?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@crodlay  o rety Emotikon: zakłopotany aż trzy alarmy masz?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Ty @Anonim  to masz się gdzie schować, a ja hm raczej nie ( co najwyżej pod kołdrę ) U mnie już się zaciągnęło niebo 😞

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Anonim  a czemu Ty dostałeś alert RGB a ja RCB Emotikon: Zaskoczony Czy to jakaś inna nawałnica będzie u Ciebie, albo u mnie?


U mnie będzie Gradobicie 😄  Tak na poważnie literki mi się pomyliły od tego 38"C upału 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Tak też sobie pomyślałam - chociaż nie do końca 🙂 No to znakiem tego będziemy mieli jednakowe nawałnice 🙂 Ja czekam już trzy godziny na jakiś chociaż mały deszcz, niebo zaciągnięte, a tu jak na razie cisza i temperatura wyższa niż u Ciebie o 1 kreskę Emotikon: Język

Ja chcę deszczu - bardzo chcę bo padam 😞

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka  u mnie niebo też jakieś dziwne i pieski niespokojne, burza idzie to pewne 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

U mnie chyba coś się zaczyna dziać, wiatr chłodniejszy, niebo jakieś też dziwne wisi na nim ciemna chmura też Emotikon: zakłopotany

@Anonim  jak pieski Twoje są niespokojne to na pewno u Ciebie będzie niewesoło 😞

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@wscieklaewkanapisał(-a)

U mnie chyba coś się zaczyna dziać, wiatr chłodniejszy, niebo jakieś też dziwne wisi na nim ciemna chmura też Emotikon: zakłopotany

@Anonim  jak pieski Twoje są niespokojne to na pewno u Ciebie będzie niewesoło 😞


Niebo pociemniało i wiatr wzmaga się, mały piesek już w pokoju, duży w kojcu budę zaliczył, zaraz będzie burza 😉