Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim ja takiego alertu w SMS-ie nie dostałem Emotikon: Mrugający Nawet przeglądanie archiwum na NO jest alert-owane Emotikon: LOL Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@ketrasaArtur  zasypało mnie powiadomieniami... mocna "Nawałnica" na NO 🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim to temu @Anonim Alert III stopnia ogłasza, bo trzęsie na NO Emotikon: LOL Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jesteś kolejną osobą, która nie może "ogarnąć żywiołu" ?  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@ketrasaArtur  żywioł opanowany, tylko SMS powiadomienia przed nawałnicą nie było, przygotowanym się 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim chyba Orange nie jest w stanie za prognozować mojego przeglądania tematów na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@ketrasaArtur , tam gdzie drwa rąbią, tam też i wióry lecą. Więc nie będziesz zdziwiony, że licznik Twój się "zatrze"? Na to będziesz musiał użyć swojego alertu do Zespołu NO Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim już używałem jako pomysł na zwiększenie ilości powiadomień. Jak trochę napisze na NO, to za kilka godzin licznik mi się przekręca. Dobrze, że chodź naoliwiony, to sienie zatrze Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Gorzej @ketrasaArtur , jak przyjdzie alert RCB, że dociera do nas piasek z Sahary, jak tego roku go przywiało i zatarł co nieco Emotikon: Język Nie słyszałem tylko o alertach z powodów reakcji kosmicznych, a takie są. Nie bądź taki pewny swego...nie widać, nie słychać, a czuć, że ktoś sypie w tryby piach Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Wiecie, że Alert RCB wysyłany jest również do osób, które przyjechały do nas za granicy? Jeżeli znajdą się w obszarze objętym rozsyłaniem SMS-ów, to również taki dostaną, w języku angielskim, ale przychodzi z numeru: +48 885 886 616. Po oddzwonieniu zgłasza się automat z informacjami w języku angielskim.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Alert RCB do mnie przyszedł , boję się Emotikon: Smutny

Mogą być nawet przerwy w dostawie prądu - tak ma wiać okropnie 😞