Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

A u mnie dalej tak samo 😞

Kochane te Twoje pieski @Anonim  🙂

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Burzy chwilowo nie ma, ale pada deszcz z gradem, pieski kochane, bez nich było by smutno, jednak 2 przyjaciół jest, ba pilnują też posesji @wscieklaewka 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

U mnie też burzy brak i nawet deszczu nie ma, wszystko poszło z wiatrem w stronę Krakowa . O teraz się błysło i obliczyłam mniej więcej odległość odgłosu grzmotu na jakieś 5 - 6 km ode mnie. Wiatr gania jak głupi i na termometrze zaokiennym 30 stopni od strony północnej grrrrr gorąco i duszno dalej.

@Anonim  wychowałam się wśród psiaków i mam same niesamowicie miłe wspomnienia po nich 🙂

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka  chwilę temu zagrzmiało kilka razy błyskawice przeleciały i tyle, deszczyk drobny leci 😉

Piesków to miałem już 15, duże i małe, rasowe i kundelki, wszystkie wierne i słodkie, staram się to chować by były przyjacielsko nastawione do ludzi, obronić to sam się potrafię, pies wystarczy że alarm zrobi.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Dobry z Ciebie człowiek @Anonim  ( bo właśnie po uczuciach do czworonogów ja poznaję ludzi ) Zdarzają się hieny szczególnie w czasach urlopów, tych drani nie brak.

Gdybym miała lepsze zdrowie i była bardziej na chodzie to zapewne miałabym dalej jakiegoś pupilka, ale niestety już nie podołam. Poza tym przechodziłam niesamowite tragedie gdy moje psiaki odchodziły za "tęczowy most "- czyli na zawsze. Jestem za wrażliwa chyba Emotikon: zakłopotany

Natomiast wracając do burzy to w dalszym ciągu nic złego u mnie się nie dzieje 🙂 O teraz troszkę deszczyk pada - chyba z gradem jak daję słowo Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ty @Anonim  to masz się gdzie schować, a ja hm raczej nie ( co najwyżej pod kołdrę ) U mnie już się zaciągnęło niebo 😞


@wscieklaewka ,to Ty nie masz domu, tylko kołdrę? 😅 U mnie 2 godz. straszyło silnymi podmuchami oraz grzmiało. Teraz znowu grzmi i "jadę" na andku, bo reszta odłączona.

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim  u mnie ani nie pada ani nie grzmi, net jest to światłowód używam, skoro mam szybkie łącze od Maja, to trzeba korzystać, router nie kazali wypinać, to pal go licho, wyłączę na noc tylko z gniazdka.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 45
  • 2

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Do mnie na szczescie zadne ostrzezenie nie przyszlo. Mieszkam w w.pomorskim a tu na dzis zadnych ostrzezen nie bylo. Zreszta sam tez sprawdzam codziennie na pogodynka.pl gdzie i jakie ostrzezenia sa...Wieczorem u mnie troche pokropilo jedynie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Emotikon: Zaskoczony

Przed chwilą dostałam ALERT RCB - boję się 😞 Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

No to @wscieklaewka  "zaraziłaś" mnie. Ja przed chwilą też dostałem.