Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Katani1

może jeszcze będzie jedno dicho ;-D

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

U mnie sms nie doszedł, burzy nie było, ale leje deszcz (Bytom).

@Katani1 oby to co na mapce nie doszło, tak jak jest to wystarczy 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Żebyś wiedział, nadchodzi...

Przechwytywanie.PNG

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim  Disko Cię ominie, idzie na północny wschód 🙂

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@Katani1napisał(-a)

@Anonim  Disko Cię ominie, idzie na północny wschód 🙂


To Fajnie że Disko mnie ominie, deszcz potrzebny bo masa kwiatków w ogródku, pioruna jakby się dało wykorzystać to spok, skoro nieużyteczny to niech omija moją okolicę.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Do końca roku program ma działać na poziomie powiatu. Póki co wiadomości otrzymują wszyscy na poziomie województwa. Dzisiaj cztery otrzymały wiadomości. Z Orange, Plus i Play otrzymałem, z innych nie wiem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Później poszły do trzech kolejnych. Jak ktoś ma uwagi można pisać na alert.pilotaz@rcb.gov.pl
Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Ja też otrzymałem SMS jak i polaczenie głosowe w T-mobile o godzinie 13.25 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@Piotrekk85 napisał(-a)
Później poszły do trzech kolejnych. Jak ktoś ma uwagi można pisać na alert.pilotaz@rcb.gov.pl

O. To ważne info, o którym zapomniałem, więc oznaczam jako rozwiązanie.

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Jak na razie, to więcej hałasu i propagandy, aniżeli pożytku. W mediach zostały "wyłapane" przypadki przysłowiowej musztardy po obiedzieEmotikon: Język. Nie wiem, jak to jest w Orange, ale na dwa telefony operatora i nie przyszło nic. Woj.śląskie było w obszarze zagrożenia. Ciekawe, jak RCB zareaguje, gdy doświadczeniem z przed kilku lat, trąbie powietrznej wystarczyło kilkanaście sekund, by u nas powyrywało ponad stuletnie dęby z korzeniami. Taki pas 200 metrów zniszczył co było w zasięgu. Albo widział kto trąbę powietrzną z wywianą słomą zboża po skoszeniu kombajnem? Właśnie ekstremalne i skrajnie niebezpieczne zjawiska są trudniejsze do uchwycenia. Jedynie ogólny przekaz do wszystkich obywateli posiadających komórki na danym obszarze, odparłby zarzut braku takich powiadomień. Ciekawe, czy w grudniu będzie już działało?