Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód


@1pietrek1napisał(-a)

Tylko jaki zysk z tego ma Orange. Np. na 20 mieszkań jedno podłączone do Orange a reszta podzielona pomiędzy UPC, Vectre i Netie.


Potencjał. Jeden 4-piętrowy blok i już masz 50-60 mieszkań a jak wieżowiec to szkoda gadać. I nawet jak jest konkurencja to i tak wychodzą na swoje. Domki pod tym względem zawsze będą na straconej pozycji. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód

@agat13 

Już ci mówię dlaczego miedź tak słabo u mnie działa 
1.łącze stare jak świat
2.prędkość do 20mb/s(w rzeczywistości 12mb/s)
3.posiadam 2 komputery, 5 smartfonów,telewizor,laptop(wszystko  korzysta z internetu)
4.Technicy co przyjeżdżają to mówią że brak możliwości na szybsze łączę
5.Mam dużą rodzinę i każdy korzysta z internetu  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Światłowód

Fakt, nie ma czym rządzić. Jaką jest długość łącza. Tak szacunkowo. Czy modem wykazuje błędy na linii? W menu może być ujęta max prędkość dla tej linii. Zerknij i zrób screena. Jeśli masz siłę to można powalczyć o każdy Mb/sek. Opisz jak długa jest instalacja w domu. Ile jest podwieszki i ile gniazd telefonicznych czynnych oraz czy masz telefon czy VoIP?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód

Długość kabla w domu to ok 6 metrów.Mam telefon stacjonarny.


Przechwytywanie.JPG

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Światłowód


2.JPG

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Światłowód

@koszmarnykarol Widzę, że masz Liveboxa2.0. Spina się ładnie, linia nie może być długa. SNR na poziomie prawidłowym dla stabilizacji łącza. Błędy są, ale jak to LB2 nie ma analizy szczegółowej parametrów. Cóż mogę doradzić? Ja bym spróbował podmienić modem na Funbox 2.0 (wydajniejszy router, lepsze wifi i odrobine sprawniejszy modem). Wiele nie zyskasz, ale walka o 1Mb/sek to wiele

Jeśli instalacja w domu jest faktycznie kilkumetrowa i nie ma żadnych odczepów, a mikrofiltr założony jest poprawnie przed aparatem, to nie mam się do czego przyczepić. Warto przeanalizować ruch w sieci (w czasie lekcji dzieci nie korzystać z innych odbiorników) i koniecznie podłączyć ich laptopy/komputery po kablu. Wiem, że to niewygodne, ale skuteczne.