Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zażenowanie sięga zenitu


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@BledOop czyli rozumiem że podpisaliście Umowę na udostępnienie nieruchomości i negocjator przekaże adres do realizacji. Kiedy projektant się tym zajmie jest trudno określić. To zależy ile ma obecnie pracy i gdzie.  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 36
  • 0

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

Witam witam. 

Mam super dobrą wiadomość!

Nic się nie zmieniło od ostatniego miesiąca. ( ͡° ‸ ͡°) 

Zobaczymy czy kolejny miesiąc coś przyniesie ¯_(ツ)_/¯ 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

Dobrze, że sytuacja jest stabilna 👌


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@BledOop 

Ale za to jaka będzie radość kiedy już się uda. 😏


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@BledOop Widziałem adresy które były brane na tapetę przez projektantów i półtorej roku po tym jak już przekazaliśmy je do realizacji. Tak więc trudno wyczuć.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 36
  • 0

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@marder Trudno wyczuc co? Kiedy bedzie realizacja projektu, kiedy zadzwoni projektant czy tez kiedy sie zgodza na to aby zajal sie tym projektant 😛 Jak mozesz to uchyl troche rabka tajemnicy 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@BledOop Im więcej ludzi bierze udział w danej czynności tym więcej potencjalnych problemów 😀

Pierwsza rzecz to pytanie czy dostaliście już jako wspólnota egzemplarz umowy na udostępnienie nieruchomości z podpisem ze strony Orange ? Jeśli tak to opiszę Ci później co dzieje się dalej. Jeśli nie to nadal jesteście w punkcie wyjścia. 

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 36
  • 0

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

Jak już wcześniej pisałem, nie mamy wspólnoty. Nie, nie otrzymaliśmy kompletnie niczego. Zaczyna mnie irytować fakt, że na wypierdziałej wsi z babcią Jadzią, która traktuje światłowod jako wymysł szatana jest bezproblemowy dostęp do szybkiego internetu. Natomiast w centrum miasta jest jeden wielki problem 😡 Szanowny pan, który sie tym zajmowal juz nawet na smsy nie odpisuje, także ... 😤


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@BledOop Do 3 właścicieli jest tzw mała wspólnota a od 4 duża. Jeśli nie otrzymaliście żadnej umowy to nic się nie wydarzy. To jest podstawa żeby Orange w ogóle się pochylił nad tematem a nie mówię już o realizacji.   


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@BledOop- na pocieszenie mogę Ci tylko napisać, że mnie również zaskoczyło, iż Orange nie świadczy usługi dostępu do internetu światłowodowego na dużych osiedlach w Trójmieście, pomimo, że bloki okablowane są przewodami TP (SA) jeszcze z epoki późnego PRL'u (gdy jeszcze funkcjonowała jako Poczta Polska Telegraf i Telefon), a budynek (dawnej??) centrali TP SA znajdują się o przysłowiowy "rzut beretem", a we wsi obok (Gmina Szemud) - światłowód doprowadzony do każdego prawie domu.
Oferta "na adresie" : Oferta dla Ciebie, Internet domowy do 80 Mb/s w cenie 59,98 zł/mies. przy umowie na 24 miesiące. (sama oferta jest w moim odczuciu "na odczepnego" - cena u konkurencji za maksymalny pakiet TV + 300 Mbps (kabel koncentryczny) + tel stacjonarny - ok 70 zł przy umowie na 12 miesięcy)

U Ciebie masz chociaż światłowód po sąsiedzku (dosłownie) więc jest szansa, że w niedługim czasie także i u Ciebie zawita "pomarańczowe światełko" 🙂

Z mojego doświadczenia z kontaktów z Orange wynika, że "się da" (w granicach rozsądku - a Twoja sytuacja, w moim odczuciu, do takich należy) tylko trzeba po prostu trafić na kompetentną osobę po drugiej stronie i czasem wykazać się determinacją.