Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w domu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Światłowód w domu

Witam. 

Tydzień temu w bloku firma zakładała instalację światłowodową. Pytałem się dla jakiej firmy i powiedzieli że można korzystać z usług Inea oraz Orange. Panowie właśnie skończyli robić i chciałbym się spytać co mam dalej robić dzwonić do Orange że już mam dostępny światłowód czy czekać aż sami się skontaktują w sprawie światłowodu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w domu

Okej, ale odbiory i inne uzgodnienia mogą potrwać kilka tygodni. Zwykle najszybciej lokalni przedstawiciele zostawiają ulotki w skrzynkach na listy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w domu

Sprawdzaj co pewien czas dostępność światłowodu na stronie https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Światłowód w domu

Z tej strony wynika że nie jest dostępny. Ale kable szły po bloku mamy wszystko założone. Tylko że pisze światłowód inea. Zgodnie z tym co mówił wykonawca będzie można podłączyć się do orange ponieważ inea i orange współpracują w sprawie światłowodów i można korzystać po infrastrukturze inei. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w domu

Okej, ale odbiory i inne uzgodnienia mogą potrwać kilka tygodni. Zwykle najszybciej lokalni przedstawiciele zostawiają ulotki w skrzynkach na listy.