Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Izabelowie Małym

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

Ja znalazłem coś takiego https://gminazdunskawola.pl/budowa-sieci-swiatlowodowych-na-terenie-gminy-zdunska-wola/ niestety jest tam tylko napisane Izabelów sam zobacz 😐

Cytuję "W związku z tym, na terenie Gminy Zduńska Wola, w miejscowościach: Annopole Stare, Izabelów, Czechy, Wojsławice, Janiszewice, Krobanów pojawią się pracownicy Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. w celu podpisania umów o dostęp do nieruchomości, na których planowana jest budowa sieci." Co o tym sądzisz? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

Najlepiej jak zobaczysz ekipę kładącą światłowód, to podejść do nich i podpytać. Zawsze jakieś informacje dostaniesz.

Dostęp do BTS-ów też jest zabroniony dla zwykłego użytkownika. Jak zobaczyłem ekipę modernizującą system antenowy, to podali mi wszystkie informacje o planowanych uruchomieniach nowych częstotliwości oraz daty startu, przepustowości itp.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

O to masz dane podwykonawcy - zadzwoń tam jutro http://www.iris-telecommunication.pl/pl/kontakt

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

No właśnie w wymienionych miejscowościach światłowód już jest zamontowany i nie mam możliwości podpytania pracowników 😐


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

Nawet nie wiem jak ci się odwdzięczyć 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

Obyś się tylko nie rozczarował 🙂 Tak naprawdę od pisania po internetach nic się nie zmieni 🙂 Działanie w terenie najważniejsze.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

Napisałem do nich wiadomość ale jeszcze jutro dla pewności zadzwonię 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

Zrobię to co w mojej mocy 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak przyśpieszyć rozbudowę światłowodu?

Zawsze trzeba próbować. Można w ten sposób wywalczyć światełko. Jeszce lepiej, aby więcej było takich osób jak @Maciejka28 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Wpadłem właśnie na wspaniały pomysł kupię ze 2 km kabla swiatłowodego i sam go zamontuje 😂