Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Izabelowie Małym

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

To super! Bardzo pociecszyles mnie ta wiadomością. 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Czyli że jest to możliwe jeszcze w tym roku :)? Ilu mieszkańców Izabelowa Małego musiało by wypełnić ten formularz aby do tego doszło? (podejrzewam że najlepiej całe osiedle) 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Zobacz https://rfc.pl/zasieg/izabelow-maly/ tutaj pokazuje u tego operatora że mam już niby światłowód ale na słupach nic nie widzę a w twojej tabeli pisze ze planowana rozbudowa w 2020 roku

Sam już niewiem co o tym sądzić 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Być może ta firma sama kładzie kable. Strona jest mało konkretna co do czasu instalacji. Zadzwoń do nich, do Orange możesz też.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Z tego co piszą to sami nie kładą światłowodu tylko też używają światłowodu nexera 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

To jak pisałem na priv. Spróbuj na czacie Orange. Albo do nexery choć to bywa trudne.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Napisałem do nexera e-mail prosząc o przyspieszenie rozbudowy i na czacie orange w messenger napisałem pytanie odnośnie planu rozbudowy światłowodu 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

Zobaczymy co z tego będzie mam nadzieję że jakoś razem z mieszkańcami izabelowa małego damy radę przyspieszyć ty to budowę światłowodu. A tak wogule ty masz już światłowód? Jeśli tak to jak ci się z niego korzysta i jak wyglądał montaż. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Mam światłowód kilku firm, ale wybrałem firmę z internetem na koncentryku. W momencie kiedy przedłużałem umowę w orange nie było wielokrotnych multiroomow, a dziś one też nie działają najlepiej (tak mam 3 telewizory i na każdym chcę mieć duży pakiet 🙃).

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Światłowód w Izabelowie Małym

A opiesz jak wygląda montaż? I jeszcze jak już masz światłowód doprowadzony pod twój dom/blok to ile zazwyczaj czeka się na montaż do mieszkania chodzi mi o to że np masz już internet na słupie i ile czekasz na montera żeby podłączył ci go do domu/mieszkania i włączył router itp tak mniej więcej nwm tydzień, miesiąc