Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód u mnie na wsi


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Światłowód u mnie na wsi

@Ela12  Zmiana może by była, ale dla małej garstki osób mieszkających jak najbliżej centrali. Bierz pod uwagę jeszcze tragiczne parametry elektryczne kabli miedzianych, nierzadko pamiętających lata 80-90.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Światłowód u mnie na wsi

@BORAX  Nie wiem czy właśnie u mnie kable pamiętają te lata i tak było kiedyś 10 mb/s a teraz jest 20mb/s [...]. Co mnie śmieszy że w Płocku mają w blokach po 10 - 20 mb/s - neostradę. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Światłowód u mnie na wsi

@adam23450  bardzo chętnie wezmę te łącze do 20Mb/s. pamietaj ze sa adresy gdzie w ogóle nie ma neta kablowego i sa skazani na radiówke (slabą zresztą) albo mobilny ktory nie moze  sie przebic przez sciany w mieszkaniu.
a no tak to przecież Płock i tu sie należa duze predkosci internetu reszta sie nie liczy! sic!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Światłowód u mnie na wsi

Lepszy internet radiowy 15 mb/s niż mobilny z limitami czy kablowy z 3 mb/s


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Światłowód u mnie na wsi

u mnie za 15Mb/s wychodzi kwota 88zł
w orange mam za te pieniadze na miedzi mam 3P


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Światłowód u mnie na wsi

@s_a_t_a_n  nie mówię że w Płocku mają być od razu Tb//s lecz Neostrada do 80 mb/s a nie 20 czy 10


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Światłowód u mnie na wsi

@adam23450  oczekujesz, żeby Orange inwestowało w rozwiązanie którego nie promuje, a sądzę że nawet  z którego się wycofuje? Przecież aby świadczyć usługę neostrady w prędkości do 80Mb/s muszą być inne urządzenia na centrali niż te na których uzyskuje się prędkość 20 czy 10 Mb/s... skoro ich nie ma, to należałoby ponieść koszty... a wydaje się, że aktualnie Orange nastawione jest na budowę sieci światłowodowej.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Światłowód u mnie na wsi

@Misiek62  Skoro jest nastawione na budowę sieci światłowodowej to niech buduje - nie widzę by były jakiekolwiek inwestycje orange w mojej okolicy (pobliskie gminy). 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód u mnie na wsi

Bo nikt nie ma tyle kasy i ludzi by budować wszędzie naraz. To proces na lata

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Światłowód u mnie na wsi

@Piotrekk85  Ta sprawa się ciągnie już lata [...]