Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 Możesz i później, tylko skąd gwarancja, że na OPP będą wolne zasoby?? Z innego OPP nie podłączą


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Tak tylko pytam. Czyli jak zadzwoni się na ten numer ich to będzie to już zamawianie usługi czy tylko potwierdzenie chęci bo nw jak to rozumieć


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1  rozumiem że Ty będziesz zamawiał od razu, a ci którzy mają usługi u innych to mają trzy możliwości zamawiają od razu i płacą za dwie usługi do czasu zakończenia tej pierwszej, zamawiają od razu i korzystają z pomocy Orange w przeniesieniu usługi z innej firmy do Orange (pamiętając że w zależności od umowy z pierwszą firmą mogą być naliczone kary), ale w tych przypadkach mają pewność że będzie dla nich miejsce na infrastrukturze, wreszcie trzecia możliwość czekają do końca umowy z tymczasową firmą i po zakończeniu składają zamówienie na usługi w Orange ale niestety nie ma pewności że wtedy będzie dla nich miejsce. Te pismo to raczej potwierdzenie chęci instalacji i korzystania z usług Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Czyli to już będzie zamawianie usługi jeśli się tam zadzwoni? Bo na stronie pod adresem dalej proponują tylko lte.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1  według mnie bardziej potwierdzenie chęci niż zamówienie konkretnej usługi, ale mogę się mylić 🤔


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 

Ale coś Cię powstrzymuje przed wykonaniem tego telefonu? Mam nadzieję że tam Ci wszystko powiedzą.

 

Trudno prorokować jak to będzie wyglądało w Twoim przypadku, mogę Ci napisać że ja trochę przeciągałem instalację, ze względu właśnie na terminową umowę z innym operatorem na telefon i internet. Ostatecznie miesiąc zakładki internetu i miesiąc zakładki TV mi wyszedł, numer telefonu został przeniesiony bezproblemowo, a finansowo nic nie straciłem bo pierwsze miesiące były gratis.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 , ja bym też się nie zastanawiał. Kto pyta, nie błądzi. Oferta przejdzie obok nosa i co?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

 


@Emill1napisał(-a)

Czyli to już będzie zamawianie usługi jeśli się tam zadzwoni? Bo na stronie pod adresem dalej proponują tylko lte.


To jest tylko chęć na światłowód. Usługę będzie można zamawiać jak prace zostaną zakończone i wszystko się przeprocesuje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

No więc tak. Wczoraj nie było czasu zwyczajnie na dzwonienie dziś jest sobota a pisali ze w pon-pt można dzwonić więc będzie dzwonione w pon. Oczywiście zadzwonię i się dowiem ale póki co chciałem się spytać jak do wygląda. W sumie chciałem się nastawić psychicznie żeby wiedzieć o czym gadać wsensie bo jeśli to tylko potwierdzenie to może tata zadzwonić jeśli też i zamówienie to ja musiałbym być przy tym bo tata nie będzie wiedział co gadać napewno są na forum tacy co dostali taki list i wiedzą co było jak zadzwonili dlatego pytałem .


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1  w takiej sytuacji proponuję abyś Ty zadzwonił i rozmawiał, bo to różnie bywa, a skoro masz lepsze rozeznanie w temacie niż tata to wiadomo i będziesz wiedział wszystko "z pierwszej ręki".