Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód a obecna oferta


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Światłowód a obecna oferta

Dzień dobry,

Z okna mojego domu widzę słup na którym wisi światłowód, profil mojej oferty pokazuje że mogę mieć internet do prędkości 80MB/s, jednak konsultant twierdzi że taka oferta jest niemożliwa, zaś do mojego funboxa biegnie kabel telefoniczny przez ADSL. Czy takie odpowiedzi mogą być spowodowane faktem, że gdyby okazało się że światłowód może jednak sięgać do mojego domu, Orange (wedle swoich zapewnień) musiałoby dociągnąć do mnie kabel światłowodowy?

Pozdrawiam,

Michał

3 ODPOW. 3

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Światłowód a obecna oferta

@taxbwithu Może to nie być światłowód Orange, czy są jakieś naklejki ?

Jeżeli to światłowód Orange, to owszem. Konieczne jest dociągnięcie światłowodu do Twojego domu. Wtedy instalacja miedziana nie jest wykorzystywana.

Jak Twój adres wygląda na mapie zasięgu?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Światłowód a obecna oferta

Pamiętam jak kilka lat temu ciągnęli ten kabel specjalnie z centrum. Mówili że jest to kabel światłowodowy. Jutro mogę sprawdzić czy są jakieś naklejki, nigdy nie zwracałem na to uwagi.

 

Adres na mapie zasięgu wygląda tak, że zarówno tutaj jak i w sąsiedniej miejscowości wkopywali światłowód, ale obydwie są wyświetlane na niebiesko Zaskoczony robot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód a obecna oferta

To że jest światłowód, nie oznacza że jest on podłączany klientom. Może to być połączenie między centralami czy służyć do innych celów (np. zasilenie stacji bazowych).