Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód POPC2 Lębork

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

Witam, mój adres - Skoczylasa w Lęborku, obszar Słupsk- widnieje na rozpisce POPC2. Według informacji na stronie program ma się zakończyć do sierpnia 2020 natomiast na naszej ulicy nic się nie dzieje w tym temacie. Czy dostępne są jakieś informacje kiedy mogę się spodziewać prac z tym związanych ? obecnie LTE z którego korzystam to już dramat.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód POPC2 Lębork

@Suchy_PL_ pierwotny termin zakonczenia inwestycji to 30.09.2020, ale  przez wirusa moze (ale nie musi) sie to przeciagnac maksymalnie do marca przyszlego roku. W zalaczniku spis planowanych przylaczy.

20200716_212558.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

34 ODPOW. 34

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód POPC2 Lębork

Planowany termin to 2020-09-30. Przez COVID Orange uzyskał zgodę na rozliczenie części projektów POPC do marca 2021. Trzeba uzbroić się w cierpliwość 🙁

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód POPC2 Lębork

@Suchy_PL_ pierwotny termin zakonczenia inwestycji to 30.09.2020, ale  przez wirusa moze (ale nie musi) sie to przeciagnac maksymalnie do marca przyszlego roku. W zalaczniku spis planowanych przylaczy.

20200716_212558.png

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

A więc mój dom jest tu wyszczególniony na liście....pozostaje się przemęczyć. Jakiś ponad miesiąc temu ktoś chodził z monterów i fotografował wszystkie przyłącza do budynków i już byłem pełen nadziei ,że niebawem już rozpoczną się prace. Skoda ,że nie wiadomo daty rozpoczęcia prac...trudno.

Dzięki za wszelkie info. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód POPC2 Lębork

@Suchy_PL_ nie ma daty rozpoczecia prac, ale jest za to szacunkowa data zakonczenia😀


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

Właśnie na ulicy montują światełko napowietrznie....ile czasu od zakończenia montażu infrastruktury minie zanim będę mógł podłączyć światełko u siebie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód POPC2 Lębork

Od tygodnia do pół roku. Zwykle najszybciej w skrzynce na listy pojawią się oferty od D2D.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

Czy macie może jakieś wieści odnośnie zakończenia tej inwestycji ? bo nic się już nie dzieje u mnie, mufy na słupach są, światełka pod posesje doprowadzone niektóre ziemią niektóre słupami, studzienkami do węzłów doprowadzone, przy okazji 4 inne ulice ogarnęli ale już nic nie robią ...co dalej?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Światłowód POPC2 Lębork

@Suchy_PL_  Śledź: https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/ - tam w "POPC 2 - Informacje ogólne" Pojawia się co jakiś info jakie adresy będą oddawane, warto to śledzić - obecny plik jest z 2.11.2020


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

Jednak się pomyliłem, po pewnym czasie wrócili i co chwilę coś poprawiają a to rozkopują na nowo a to zmieniają mufy...robią już w weekendy (właśnie grzebią przy 1 z muf po parę h), niby niedługo odbiory (tak powiedział Pan instalator) i niby do końca Grudnia ma być odpalone ale patrząc na to ,jak od tygodnia pracują do późna i stale coś gdzieś dokładają chyba coś w to wątpię. Głównie robi to firma Łącz-pol czy jakoś tak ale też i z Lęborka robili na sąsiedniej ulicy więc nie wiem czy to podwykonawcy wykonawcy czy jak. Dziwi mnie, że zmienili mufę na inną a kabel opisany moim adresem mają wpięte do słupa co jest oddalony o ok 25m ode mnie a nie tego co ok 7m w linii prostej jak idzie kabel telefoniczny....czy monterzy podczas instalacji mogą wpiąć w inną mufę czy koniecznie do tej gdzie już przeznaczono przewód ?