Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru a inne usługi z orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru a inne usługi z orange

Witam ! Mam aktualnie telefon w mixie w plusie gdzie umowa jest na mnie . Chciałbym przenieść go do was i podpiąć się pod internet domowy który posiadam lecz umowa jest na tatę. Tu pojawia się moje pytanie, czy mogę przenieść swój numer i podłączyć się pod umowę która jest na  tate i skorzystać z rabatu na abonament ?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Przeniesienie numeru a inne usługi z orange

Możesz, ale musisz podzielić to na etapy. Aby skorzystać z promocji łączonych dane muszą być na ten sam numer PESEL (na jedną osobę). Jest kilka opcji:
1) dokonujesz cesji neo na siebie i przenosisz numer z plusa na siebie
2) przenosisz numer z plusa na siebie, po przeniesieniu numeru do Orange robisz cesję w Orange usługi na Twojego tatę
3) robisz cesję w plusie i przenosisz usługi na Twojego tatę

Niestety nie da się skorzystać z promocji łączonych kiedy są usługi na różne osoby (nawet spokrewnione).

Mam też dobrą radę przy przenoszeniu numeru z plusa: plus różnie traktuje status tego numeru. Póki jeszcze nie wykonałeś doładowań z mixa w plusie - numer jest abonamentowy (oferta postpaid). Jeśli dokonałeś doładowania, numer jest traktowany jako oferta na kartę (oferta prepaid). Zwróć na to uwagę przy podpisywaniu umowy z Orange.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru a inne usługi z orange

Numer z plusa jest na mnie, doładowania wykonałem, będę musiał skorzystać z opcji numer trzy ponieważ mi skorzystanie z abonamentu nie przysługuje niestety ( skończyłem technikum, w październiku dopiero otrzymam legitymacje studencka) .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Przeniesienie numeru a inne usługi z orange

W niektórych salonach można wziąć ofertę na podstawie decyzji o przyjęciu na studia (ale pewnie jej jeszcze nie masz).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru a inne usługi z orange

Niestety jeszcze nie, takie coś uzyskam dopiero po wynikach z matur a te są 31 czerwca 🙂