Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przeniesieniem numeru z Plush do Orange


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z przeniesieniem numeru z Plush do Orange

@Artur Dzięki za informację, a wiesz może czy mogę złozyć wniosek o przeniesienie numeru do Orange który obecnie jest jakby nie do końca przeniesiony w sieci Plush ? Miałem wyznaczoną datę przeniesienia na 14.04 - przerwa w funkcjonowaniu miała trwać max. 24 godziny - dziś jak widać mamy 18.04 a ja dalej nie mam zasięgu na nowej karcie i Plus nic nie jest w stanie mi pomoc. Dzwoniłem do poprzedniego operatora - oni twierdzą że numer zwolnili - zasięgu na starej karcie SIM nie mam. Za pewne jest to rzadko lub niespotykana wręcz sytuacja - można w takim przypadku jak mój iść i po prostu złożyć wniosek o przeniesienie tego numeru ?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Oski: wyręczę znów Artura, bo jest na urlopie. Na początek zakryj swój numer, bo o widzą wszyscy. Co do przeniesienia numeru - wniosek w Orange możesz złożyć zawsze, ale to Twój obecny operator weryfikuje sprawy formalne i dopiero wtedy oddaje numer. Poza tym ciężko określić gdzie masz numer (czy u starego czy u nowego). Sugerowałbym najpierw wyprostować sprawy, składając reklamację i u starego i nowego operatora.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Reklamacje złożone już od piątku, dziś poszła kolejna ale co z tego jak oni sami nie wiedzą jak się mają. Numer dalej nie działa 😞 Nie pierwszy raz przenoszę numer i pierwszy raz spotykają mnie takie sytuacje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Problem jest taki (nie wiem czemu ktoś Cię nie uprzedził), ale zwykle w dni świąteczne nie działa platforma PLI-CBD należąca do UKE przez którą idą wnioski o przeniesienie numeru. Więc niestety niefortunny weekend spowodował, że nic się nie działo. Mniejmy nadzieję, że dziś lub na dniach odzyskasz swój numer. Co radzę, to raz na jakiś czas ponownie uruchomić telefon z nową kartą sim (bo zasięg przy włączonym telefonie nie pojawi się automatycznie zazwyczaj).