Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

Cześć,

Właśnie próbuję przenieść numer do Orange. Formularz przebiega bez problemów do momentu podania daty przeniesienia numeru. W przypadku takiego samego adresu zameldowania i adresu dostawy kalendarz wyboru daty pojawia się bezproblemowo. Natomiast kiedy adres dostawy jest już inny, niż zameldowania, to wybór daty jest niemożliwy. Próbowałem wielu sposobów, wielu przeglądarek (Safari, Chrome, Firefox) i różnych systemów operacyjnych (MacOS, iOS, Windows 10), jednakże problem występuje w każdym z przypadków. Macie jakieś rady co z tym zrobić? Podejrzewam, że problem leży po stronie technicznej strony (coś testerzy się obijają :P). Dzięki wielkie za rady! 🙂

 

Poniżej zdjęcia, chociaż nie wiem czy one cokolwiek dadzą:

 

Zrzut ekranu (51).pngZrzut ekranu (52).pngZrzut ekranu (53).png

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

Może faktycznie jest jakiś "bug" i...spróbuj wyczyścić jeszcze cookies...ale raczej to nie pomoże. Jak masz wybraną już ofertę to zadzwoń na 801 234 567 (opata jak za 1 impuls, według aktualnie posiadanego cennika). W trakcie rozmowy konsultant spisze obowiązkowe dane personalne oraz umówi kuriera na dowolnie wybraną porę. Późniejsza procedura uzyskania przeniesienia wygląda identycznie do elektronicznej – w ciągu 5 dni roboczych zjawi się kurier, przy którym dokonamy zapłaty za wybrany model telefonu i podpiszemy zobowiązanie.

Tutaj masz dostępny regulamin: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1991494/4078579733.pdf i jedna uwaga.....czemu na jego końcu nie ma dostępnego formularza by sobie go wydrukować i na spokojnie wypełnić???


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

Tak, tylko problem polega na tym, że oferta zakupu przez internet jest korzystniejsza, niż w przypadku skorzystania z salonu Orange/konsultanta. Chyba, że jest to brane pod uwagę i otrzymam warunki, jak przy zamówieniu przez internet.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

Na infolini dostamniesz to samo co w Internecie...dzwonisz do e-sklepu.....więc 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

@Kasper dobrze, że to nam opisałeś.
Rozumiem, że w drugim przypadku (gdy adres dostawy różni się od adresu zameldowania) kalendarzyk po prostu się nie rozwija...

Zgłoszę to do twórców formularza Szczęśliwy mężczyzna.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

@Wiktor dokładnie tak. 🙂 Nawet nie ma możliwości wpisania ręcznie daty.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

Przepraszam, że dubluję posta, ale zauważyłem pewną zależność. Jak zaczynam wypełniać pola formularza, to wszystko działa do momentu sugestii. Tzn. wpisuję kod pocztowy i podpowiada mi miejscowość i adres. Wtedy jakoś w tle odświeża stronę, co skutkuje posypaniem się kalendarza. Udało obejść mi się ten problem. Wystarczy dać ponownie, że adres dostawy jest taki sam, jak korespondencyjny, dać wybrać datę, ponownie dać adres i powinno pójść, ew. usunąć miejscowość zostawiając kod i wpisać ręcznie. Mniej więcej jakoś tak to szło. 🙂

 

Edit:

Jednak nie, bo teraz ciągle przetwarza formularz.

 

 Zrzut ekranu (55).png

 

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange


Kasper napisał:

Jak zaczynam wypełniać pola formularza, to wszystko działa do momentu sugestii. Tzn. wpisuję kod pocztowy i podpowiada mi miejscowość i adres. Wtedy jakoś w tle odświeża stronę, co skutkuje posypaniem się kalendarza. Udało obejść mi się ten problem. Wystarczy dać ponownie, że adres dostawy jest taki sam, jak korespondencyjny, dać wybrać datę, ponownie dać adres i powinno pójść, ew usunąć miejscowość zostawiając kod i wpisać ręcznie. Mniej więcej jakoś tak to szło. 🙂


... czyli innymi słowy opracowałeś sposób na ominięcie tego buga! Lubię to! Bardzo szczęśliwy mężczyzna. Uuu... Szkoda Emotikon: Obojętny.
Dzięki @Kasper, że się tym z nami podzieliłeś Emotikon: Szczęśliwy
(Oczywiście nie zmienia to faktu, że musimy się temu przyjrzeć).


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z formularzem przenoszenia numeru do Orange

witam

 a ja nie moge wpisać nomer karty pobytu w pole (nomer dowodu osobistego)

i nomer pasportu także nie idzie

dziękuję