Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Witam

Mam krótkie pytanie. Jestem zainteresowany przeniesieniem numeru do Orange. Mam usługi stacjonarne (internet LTE dla domu) zatem na kolejny abonament dostanę rabat Orange Open Extra. Z racji przeniesienia numeru mogę skorzystać także z promocji 0zl przez 6 miesięcy dla przenoszących numer. Czy te dwa rabaty mogą występować równicześnie? Zdania w tej kwestii są mocno podzielone, pytałem kilkukrotnie na infolinii. Na stronie w trakcie składania zamówienia obydwa rabaty pokazują się jednocześnie. Jak to jest właściwie? Dołączam zdjęcie na którym to dokładnie widać

Dzięki. Tomek

 


image.png
13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Tak, obie promocje łączą się. Wiem bo sam z nich korzystalem/korzystam. Również posiadam dwie usługi (stacjonarny+neostrada), tak więc należy mi się żniżka 20 zł w ramach Orange Open. Wybrałem Smart Plan LTE tylko sim za 29,99. Również wówczas była promocja 0 zł za przeniesienie numeru. Przez 6 msc dostawałem e-faktury na kwotę 0 zł, teraz dostaję na kwotę 9,99 🙂 Tak więc działa 🙂 Pozdrawiam. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Nie pytam o zniżkę orange open tylko o orange open extra. Tam gdzie jest znizka 50% na abonament. Czy zatem promocja pół roku za 0zl dla przenoszących numer łączy się ze zniżką orange open extra. W pierwszym poście załączyłem zdjęcie które zrobiłem w trakcie symulacji zamówienia.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Myślę że się łączą 🙂 6 msc za 0 zł to "nagroda" za przeniesienie numeru. Możesz dokładnie dopytać dzwoniąc za darmo do BOK przez apliakcję Mój Orange, ale wydaje mi się że formularz w tym przypadku nie "kłamie". Pozdrawiam. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Konsultanci w większości się upierają że te promocje się nie łączą. Strona co innego, konsultanci co innego.

 

image.png

Anonim

Nie dotyczy

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Ja bym zrobił zrzuty ekranu przy każdym etapie zamówienia i........czekał. W razie czego będziesz miał ów dowody. Ponad to jak system błędnie złoży zamówienie to zostanie ono anulowane, więc......ponad to zawsze przy zamówieniu przez Internet masz prawo rezygnacji po podajze 7 dniach bez żadnych konsekwencji.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

To zależy od promocji na 6 miesięcy za darmo.

Masz regulamin promocji?

Te 6 miesięcy masz tylko do czasu przeniesienia numeru czy ogólnie na 6 miesięcy?

 

Standardowo kod zniżkowy wyklucza się z Orange Open Extra (po to jest odnośnik sprawdź szczegóły).

 

Niestety bez regulaminu promocji na kod nic Ci nie podpowiemy 😞


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

To jest kod. 0zl na pół roku. Zniżka jest na całe pół roku, nawet w przypadku przeniesienia numeru tuż przed końcem umowy ze starym operatorem. Niestety regulaminu nie posiadam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

A skąd zdobyłeś kod? Ten co jest na stronie www? Na grouponie? czy czymś innym?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Ze strony Orange. Pół roku za 0zl dla przenoszących numer.