Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja z osoby prywatnej na firmę

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Podziękował, ciekawe ile to będzie trwać. Zalezy mi na czasie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

To jak zależy na czasie, to odradzam dwoma etapami. Każde zlecenie to max 7 dni na realizację i odświeżenie danych w systemach.

Wypełnij druki http://www.orange.pl/kid,4004238924,id,4004242286,title,Jak-przepisac-umowe-na-inna-osobe,helparticl... i wyślij priorytetem albo jeśli jesteś w pobliżu drugiej osoby - to udajcie się oboje do salonu z papierkami.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Witam, dołączę się do tematu.

Posiadam numer w Orange na kartę. Jest zarejestrowany na mnie jako osobę prywatną. Chce przepisać ten numer na firmę. Właściciel firmy mieszka daleko ode mnie i nie mogę udać się z nim do salonu orange.

Jak moge to zrobić? Jest opcja wypełnienia jakiegoś formularza, przesłania go do nowego właściciela, następnie on po wypełnieniu swoim czesci, udałby się do salonu Orange aby dokończyć zmianę właściciela?

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Na dziś chyba takiej opcji nie ma 😞

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Dzień dobry, 

Posiadam ofertę telefonów komórkowych (3 numery w Smart Plan LTE) + usługi stacjonarne (światłowód+tv+tel) + prąd w Orange, dzięki czemu mam obniżone rachunki za tel komórkowe i jeszcze parę miesięcy obniżony abonament za tv.

Musiałam założyć działalność gospodarczą i rozważam zrobienie cesji telefonów komórkowych na działalność, ale pojawia się w tym miejscu pytanie: czy przez taką cesję nie stracę zniżek na abonament tel kom i tv?

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Niestety zniżki z promocji Orange Open lub innych za "łączenie usług w Orange" mają w regulaminie zapis, że są dostępne dla konsumentów.

Warto zwrócić uwagę, że usługa tv nawet po dokonanej cesji nie uprawnia do publicznego rozpowszechniania sygnału.

Warto zwrócić uwagę, że dopisanie JDG jeśli jest ten sam właściciel nie wymaga dokonania cesji, a można dokonać to przez telefon na infolinię (dla niektórych usług, na pewno dla komórek).

Po zmianie danych na firmowe niestety wszystkie zniżki obecne będą wyłączone. Są odpowiedniki firmowe promocji, ale w większości wypadków musisz mieć ofertę firmową (tą zwykle dopiero w przedłużeniu można zmienić), niektóre promocje na funpacka i światłowód ponadto nie są cedowalne.

Sugerowałbym kontakt z BOK by sprawdzić szczegóły w Twoim wypadku.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

W moim przypadku cesja nie była możliwa. Otrzymałem odpowiedź na złożoną w związku z tym reklamację, że cesja nie jest możliwa ponieważ usługa orange love (telefon komórkowy + neostrada) nie podlega cesji.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Byłem dwa razy w salonie z wnioskiem o cesja i dwa razy odmowa... dlaczego nie mogę przenieść numerow na firmę?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Przyczyn jest wiele. Przykładowe:
- obecna oferta skierowana jest tylko do konsumentów
- masz nieopłacone rachunki
- inne sprawy formalne związane z "wiarygodnością płatniczą".

Na początek warto zacząć od oferty. Jakie usługi i w jakich planach/taryfach masz, na których chciałeś dokonać cesji?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Lte wspólny. Dwa numery komórkowe. Rachunki zawsze na czas.