Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja z osoby prywatnej na firmę

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

witam,

 

Chciałbym zrobić cesje - nr tel zony (jest w ORANGE) na firmę którą prowadzę - mam rfównież nr w Orange. Jak to najłatwiej zrobic.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Mnie zapewniono że przy cesji z osoby prywatnej na firmę nie będę nic płacić.. Minęło kilka dni i właśnie dostałam pisemo o Orange że doliczą mi 20zł opłaty za cesję.. Żenada.. Dodam że podczas gdy dokonywałam cesji w punkcie stacjonarnym gdzie akurat trzech innych klientów składało reklamacje..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Opłata jest w cenniku. A kto Cię zapewniał? chodzi o komórki czy stacjonarne? jak coś to złóż reklamację np. przez mój Orange

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

a jaki jest koszt cesji z firmy na indiwydialne konto? dalej 123zł?

Mam na prywatnym koncie tv neostrade i telefon stacjonarny + 1 komorkę i chcę przenieść dwie oferty biz, zeby nie dostawać 3 faktur z orange....no i po zmianie na plany indywidualne miec wiekszy rabat....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Zależy jaki masz plan na firmę. W cenniku planu biznesowego jest info.

 

Poza tym duża ta firma? czy tylko jednoosobowa działalność gospodarcza? Wtedy można zlecić zmianę danych (na właściciela JDG) co nie jest traktowane jako cesja.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Praktycznie żadna firma...tyle że regon był i za czasów jeszcze IDEI były podpisywane umowy.

Dzięki za odp, i wtedy plany firmowe trwają do końca umowy a potem wybieram przy przedłuzeniu oferte indywidualna tak?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Musisz chyba najpierw zmienić dane by przedłużyć w ofercie indywidualnej. Jeśli to była "jednoosobowa" działalność.
Zmianę zlecić możesz zawsze np. przez BOK 510600600 lub mój Orange.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Jaki jest koszt cesji, ale zmiana z osoby prywatnej (np: kowalski) na jednoosobową działalność gospodarczą ale inną osobę (np: kwietniowski) ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Koszt to 20 zł.

Ale sugerowałbym rozbić na dwa zlecenia (cesja osób prywatnych a później dopisanie JOG). Mniejsze warunki na tzw. weryfikacje płatniczą.