Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy

Podłącze się pod temat.
Kończy mi się abonament na telefon i chciałbym go przedłużyć, oferty jakie są to wiem.
Posiadam usługi stacjonarne, a dokładnie pakiet "Supernova w dobrej cenie w FunPacku"
Jeśli chodzi o internet to nazywa się: internet do 100MB.
Więc czy mogę liczyć na jakieś zniżki na abonament telefoniczny posiadając takie usługi?
Widziałem że nie można przejść na love z orange światłowód, lecz moja usługa nazywa się inaczej, choć jest na światłowodzie.
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@Karamba, jeżeli uważasz, że będąc na światłowodzie, nie możesz skorzystać z Orange Love, to chciałbym wyprowdzić Ciebie z błędu. Jeżeli nie ma przeciwskazań w oznaczonej ofercie, a jest to tylko migracja z A do Z, to jak najbardziej jest to możliwe. Tylko Ty jesteś dysponentem tego, czego oczekujesz, a jak trafisz na konsultanta, z którym potraficie wyłożyć "kawę na ławę", to na pewno coś się znajdzie. Najpierw z zakładki Oferta na NO poszperaj, a jak będziesz gotowy i pojawi Ci się komunikat :

komunikat.PNG

działaj!Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

Sam koniec umowy na komórkę nie zawsze uprawnia do zakupu Orange Love do istniejących usług stacjonarnych na światłowodzie.

Sam regulamin https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006111/4108516975.pdf to precyzuje:
"W tym przypadku mogą Państwo skorzystać z Promocji jeśli w momencie składania zamówienia na Usługę do daty zakończenia umowy zostało nie więcej niż 90 dni"

A co do jakiś indywidualnych opcji na wcześniej - trzeba skontaktować się z BOK/działem sprzedaży/salonem czy zostawić dane do oddzwonienia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 599
  • 0

Przedłużenie umowy

Wczoraj dzwoniła pani i wzięłam sobie ofertę bez telefonu 39.99zł - 20zł rabatu za:

 

19,99zł

Rozmowy w kraju bez limitu

SMS / MMS bez limitu

10gb internet

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@darusia84, cieszy, że to Twój wybór i jesteś z oferty zadowolonaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy

@darusia84 

Przeszłaś na ofertę love wraz z usługami stacjonarnymi?

Ja niestety nie mogę przejść na love ponieważ mam usługi stacjonarne ważne do końca sierpnia.
Rozmawiałem na infolinii to proponują tylko ten abonament za 40zł który jest dostępny na stronie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 599
  • 0

Przedłużenie umowy

@Karamba

Nie

 

internet stacjonarny - Geopromo I dla Neo 24 - mam 10mb bo tylko tyle mogę mieć no i co dwa lata podpisuje umowę (w tym roku podpisana umowa)

 

 

telefon komórkowy za

19,99zł

Rozmowy w kraju bez limitu

SMS / MMS bez limitu

10gb internet + 5gb z internetu mobilnego

 

tylko nie wiem czy nie będę korekty robić bo na umowie mam 49,99zl a po obliczeniu -20zł rabatu wychodzi 29.99zł

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@darusia84, a masz jeszcze obniżkę za zgody marketingowe i e-faktury? Wyszłoby taniejEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy

No to nie wiem na czym polega różnica 😕
Może będzie trzeba zadzwonić jeszcze raz do kogoś innego.

Orange open jeszcze działa?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

@darusia84: po zniżce za efakturę i terminową płatność oraz za zgodę marketingową będzie 19,99 zł. Nie masz jeszcze innych usług?

@Karamba: jakie masz usługi?