Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy


Piotrekk85 napisał(-a):
Okej ale w trakcie lojalki na stacjonarnych nie zawsze można przejść do Love.

Właśnie że można, tylko trzyma mnie oferta promocyjna Funpacka, bo jest z obwarowaniem. Nie więcej jak 30 dni przed terminem ukończenia umowy można skorzystać i ja bym się załapał.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

@Anonim

 

Jeśli wierzyć zapisom na stronie Orange to:

 

Mam już usługi Orange, czy mogę je włączyć do pakietu usług Orange Love?

Jeśli masz internet, telefon lub telewizję w Orange, możesz je włączyć do pakietu Orange Love:

  • W przypadku usług komórkowych - w dowolnym momencie z większości istniejących w Orange komórkowych planów taryfowych,
  • w przypadku usług domowych ograniczenia w przejściu do Orange Love dotyczą Orange Światłowód oraz Neostrada i FunPack w promocjach z tabletami. W tych przypadkach przejście do Orange Love będzie możliwe na 3 miesiące przed zakończeniem obecnie obowiązującej umowy

 

Z tego wynika, że tylko w 2 przypadkach nie można przejść w dowolnym momencie

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@ViPER, jest taka rzecz, która nazywa się oferta. Jest kierowana z pozycji Twojego konta, z racji usług, jakie posiadasz. Dodatkowo, jeżeli wyraziłeś zgody marketingowe, to wygląda to nieco inaczej. Możesz także otrzymać ofertę na e-maila. Tak więc, nawet regulamin przytoczony przeze mnie, ma parę szczegółów, które Ty nie zobaczysz. Ja mam pełnego Funpacka, abonament komórkowy i pre-paid. Regulaminy czyta się łącznie i są niezmienne te nadrzędne, typu regulamin świadczenia usług multimedialnych oraz w innym formacie regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

@Anonim, ja też mam Fupacka (nie wiem co masz na myśli pisząc "pełny") komórkę i prepaid.

 

Z Funpacka czy Neostrady za wyjątkiem światłowodu można przejść w dowolnym momencie trwania promocji na Love.

Ograniczenia podałem wyżej - moja chrzestna ma promocję Tu i Tam z tabletem i faktycznie są jakieś obostrzenia.

Innych z punktu widzenia usług stacjonarnych po prostu nie ma.

 

Z punktu widzenia komórek możliwe, że są jakieś inne. Pewnie na BOK wyjaśnią.

 

Tak czy inaczej ostatnich kilka postów w tym wątku dotyczy usług stacjonarnych i pod ich kątem wklejałem zapisy ze strony Orange 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@ViPER, mam wątpliwości, czy też masz Funpacka. Ja mam telefon stacjonarny, neostradę i telewizję z modemem WHD 80. Salony, a nawet partnerzy Orange posiadają , nie znam szczegółów pojęcia, kody. Może @Piotrekk85 Ci to rozjaśni. Doświadczyłem tej przyjemności, z pożytkiem dla mnie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

@Anonim"Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli" 🙂

funpack.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@ViPER, jak to miło sprowokować do szczerościEmotikon: Szczęśliwy Wcale nie musiałeś, ale skoro uważasz, że mam coś jeszcze do wyjaśnienia, to pisz. Bo weszliśmy w paradę @darusia84.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

Nie musisz niczego wyjaśniać 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 599
  • 0

Przedłużenie umowy

ale mam dylemat teraz.

xiaomi już dwa lata temu chciałam brać ale trafił mi się huawei p8,  jestem osoba niepełnosprawna wiec w domu jestem 24/7, z internetu korzystam tylko wifi no chyba że brak prądu to przełączam się na ten co mam w abonamencie.

 

internet stacjonarny - Geopromo I dla Neo 24 - mam 10mb bo tylko tyle mogę mieć no i co dwa lata podpisuje umowę (w tym roku podpisana umowa)

 

internet mobilny - e-Orange LTE Free Net SIMO - wspólny pakiet GB na konto 5gb - (w tym roku podpisana umowa)

  

telefon komorkowy - Smart Plan LTE - no limit, internet 2gb

 

telefon stacjonarny - plan niedrogi - to jest nie ruszane, rodzice to trzymają by nie płacić utrzymanie łącza, choć mówiłam im nie raz by się pozbyć bo nie potrzebne, ale co ja mogę..

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@darusia84, w takim razie proponuję kontakt poprzez różne formy dostępne także dla Ciebie:

 https://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml

Poprzez aplikację możesz mieć darmowe połączenie.