Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Rabaty się sumują na koncie abonenckim, a nie za dany numer.

 

Pisałaś, że czerwcowy abonament wynosi po rabatach 24,99zł, a ile wynosił wyjściowy? 65,98 czy 85,98? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

@Remi
A to zabronione?
Przynajmniej wiadomo, że to ja.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Wyjściowy 85,98.
Chyba faktycznie będzie jak piszesz 😞
To dlaczego tyle osób uprawnionych wprowadziło mnie w błąd, jak wszystkim tłumaczyłam to samo.
No nic, najwyżej kuriera odeślę z kwitkiem, bo pewno nie przysługuje mi 14 dniowe prawo odstąpienia po podpisaniu aneksu?
W takim razie jaka oferta bez telefonu będzie najkorzystniejsza, zakładając, że nie przysługują mi żadne rabaty?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Na 99% procent przedłużona umowa w czerwcu (ta wcześniejsza) konsumuje rabat za usługę stacjonarną. Gdybyś miała 2 usługi stacjonarne, to by było okej, ale pisałaś, że masz neo. Wtedy będzie tylko 10zł z Orange Open II.

Proponuję podpytać BOK ile być płaciła za obydwa numery, bo rabaty Orange Open Extra lub II liczone są od całości rachunki i 1 raz na fakturze, wydaje mi się, że ktoś nie uwzględnił tego. 

 

Co do oferty bez telefonu? To zależy czy potrzebujesz bezpłatnych połączeń na stacjonarne, mmy, roaming, i ile internetu wystarczy?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.


Piotrekk85 napisał(-a):

Proponuję podpytać BOK ile być płaciła za obydwa numery, bo rabaty Orange Open Extra lub II liczone są od całości rachunki i 1 raz na fakturze, wydaje mi się, że ktoś nie uwzględnił tego. 


To znaczy czego? Płaciłam 89,99+89,99 (abonamenty)-20 (Orange Open)

Teraz płacę 24,99+89,99-10 (Orange Open II)

 

Co do oferty bez telefonu? To zależy czy potrzebujesz bezpłatnych połączeń na stacjonarne, mmy, roaming, i ile internetu wystarczy?


Już widzę, że to była najkorzystniejsza oferta, bo miała wszystko nielimitowane i dość sporo internetu. Pozostałe mają albo dodatkowo płatne MMS albo stacjonarne, a to odpada - bo mój syn nie kontroluje tego. Mogłam jedynie skorzystać z kuponu 6 m-cy 0 zł.


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Tak, ale wydaje mi się, że ten "czerwony numer" ma już w sobie rabat za usługi stacjonarne.

Po 85,98 masz kolejne rabaty:

- 4,99 zł za przedłużenia

- 5,01 za e-fv

- 5,99 za zgodę marketingową

- 30 zł - właśnie za usługe stacjonarną

- 15 zł za ofertę ratalną.

Więc wychodzi 24,99 zł.

Co do dokładnego rabatu na drugi numer, na pewno nie będzie to 30zł, to będzie 10zł albo 5 zł. Niestety w regulaminie Orange Open II 

http://www.orange.pl/binaries/o/map/EW/open2/download/Zasady_Orange_Open_II_obowiazujace_od_12.06.20...

jest to kiepsko opisane, więc może ktoś z Orange Ci odpowie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Dot. Przedłużenie umowy.

Czy oby napewno nie będzie rabatu 30 zł za ankes według nowych zasad Open Extra ?

 

Problemem do rozstrzygnięcia jest uznanie czy  usługa stacjonarna wcześniej wykorzystana do uzyskania rabatu Open 30 zł może być, niejako po raz ostatni wykorzystana do uzyskania Rabatu Open Extra, w tym wypadku także kwotowego

30 zł. Regulamin Open Extra, fragment: 

 

2. Rabatu Orange Open Extra udzielamy tym z Państwa, którzy spełniają poniższe warunki:

 

a) korzystają z usług świadczonych w naszej sieci stacjonarnej i minimum jednej spośród opisanych w pkt 6 usług świadczonych w naszej sieci mobilnej na warunkach umowy zawartej na Okres zastrzeżony 24 miesięcy i

 

b) podpisując umowę dotyczącą minimum jednej z wyżej wskazanych usług lub aneks do takiej umowy zmieniający wyrażą Państwo chęć korzystania z rabatu Orange Open Extra. Informujemy, że jeśli podpisanie umowy lub aneksu będzie dotyczyło usługi świadczonej w naszej sieci stacjonarnej, to rabat Orange Open Extra otrzymają Państwo na Abonament za usługę świadczoną w naszej sieci mobilnej, za która miesięczny rabat będzie najwyższy,

 

c) nie zalegają z opłatami na naszą rzecz. Informujemy, że w przypadku braku terminowej płatności, możecie Państwo utracić rabat również w kolejnym Okresie rozliczeniowym. Rabat zostanie przyznany ponownie, jeśli kolejna płatność zostanie uiszczona w terminie.

 

Jeśli spełniasz wszystkie trzy w/w warunki, to rabat moim zdaniem dostaniesz. Przejdziesz z automatu z Open do Open II i za aneksowany numer stracisz 10 zł starego rabatu Open, ponieważ zgodnie z regulaminem Open Extra aneksowany numer jest wyłączony z promocji Open II na okres zastrzeżony 24 miesiące - tak pkt 9 w/w regulaminu. Co ciekawe regulamin wyklucza z promocji umowy na dłużej niż 24 miesiące i to należałoby uznać za pomyłkę, do poprawki.

 

Rabat Open Extra można dostać nawet "bez ruszania" usług mobilnych, podpisując aneks do umowy stacjonarnej. I tu kolejne pytanie: czy w tym wypadku można dostać kolejny rabat jeśli się posiada tylko jedną usługę mobilną np. wycofany ze sprzedaży Smart Plan LTE Open ? Regulamin Promocji Orange Open Extra tego niejako nie wyklucza ... a regulaminowe warunki w/w spełniamy.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Zgodnie z zasadami Orange Open Extra wyklucza się to z Smart Plan LTE Open. 

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004675/4105576079.pdf

"Promocja nie łączy się z promocjami danej oferty opartymi o funkcjonalność kodów zniżkowych organizowanymi przez Orange, a także z promocją Smart Plan LTE Open."

 

Wydaje mi się, że czerwcowe przedłużenia skonsumowało już rabat za usługi stacjonarne.

 

Jeśli to było w starej promocji Smart Plan LTE Open, to by mieć znowu 30 zł rabatu musiałoby wziąć też w tej samej promocji, a już jej nie ma.

 

Jesli to było w czerwcu z nowej odsłonie, już jest liczony rabat Orange Open dla czerwcowego numeru. Wiem, że on jest liczone na poziomie rachunku, ale dla drugiego numeru kolejnego rabatu Orange Open Extra się nie dostanie, gdy ma się 1 usługę stacjonarną (tam trzeba robić pary - 1 usługa stacjonarna z 1 usługę mobilną).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Dot. Przedłużenie umowy.

Rzeczwisćie przegapiłem zastrzeżenie, że Open Extra nie łączy się z promocją Smart Plan Open a zatem mój przydługawy wywód jest zupełnie nieistotny. Nie jestem natomiast jeszcze do końca przekonany że usługa stacjonarna została skonsumowana. Z informacji na stronie Orange wynika że usługa stacjonarna nadal służy do naliczania rabatu Open II a zatem być może parowanie w Open Extra z jednym nowym czy też aneksowanym numerem według nowych zasad promocji jest jednak dopuszczalne. Nie "łączy się" może oznaczać nie sumuje się czyli nie mamy podwójnego rabatu na starym Planie Open np. 2 x 30 zł po podpisaniu aneksu do usługi stacjonarnej.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Ja nie rozmkminiam nowej oferty do końca
http://www.orange.pl/binaries/o/map/EW/open2/download/Zasady_Orange_Open_II_obowiazujace_od_12.06.20...
Punkt 3. Wysokość rabatu Orange Open II zależy od ilości i rodzaju usług, z których Państwo korzystają. Jeśli mamy zawartą
umowę na świadczenie pakietu usług, każdą z usług wchodzącą w skład pakietu traktujemy jako usługę pojedynczą z
punktu obliczenia wysokości rabatu Orange Open II

Pytanie czy pakiet jest liczony jako usługa stacjonarna czy komórkowa. Wydaje mi się, że komórkowa. Ale ktoś z Orange musiałby potwierdzić.