Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

Przedłużenie umowy

  1. Witam serdecznie w marcu będę mógł przedłużyć umowę Orange love która w skład wchodzi również numer komórkowy i mam pytanie jeśli na moim innym koncie jest windykacja w Orange to będzie miało wpływ na przedłużenie tej umowy plus dobranie telefonu w ramach oferty Orange love plus telefon?
13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy

@SEVEN7 jeżeli windykacja jest na Twoje dane, to może mieć wpływ na przedłużenie umowy. Dobrze, jak by się udało uporać z zaległościami jak najszybciej. Większa szansa na przedłużenie umowy z urządzeniem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

Przedłużenie umowy

Czyli mam rozumieć że Orange w ogóle może ze mną nie przedłużyć umowy? Czy tylko umowy z urządzeniem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

A co to za windykacja? Jak masz zablokowane usługi to do marca Orange rozwiąże już umowe.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy

@SEVEN7 nie wiem, jaka decyzja może być przy przedłużeniu umowy. Może nie przedłużyć wcale, lub przedłużyć bez urządzenia, a może uregulujesz zaległości i przedłużenie będzie z kaucją na urządzenie. Tego nie wiem, a rozwiązań do tego czasu może pojawić się kilka. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

Przedłużenie umowy

Mam dwa konta w Orange na jednym Orange zerwało że mną umowę i naliczyło karę itp jednak mam jeszcze jedno konto gdzie wszystko reguluje itp żadnych zaległości nie ma i nie było i właśnie jak będzie wyglądało przedłużenie umowy.?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy

@SEVEN7 do przedłużenia umowy będą brane pod uwagę ona konta. 

Nawet jak w banku będziesz miał zaległości, to możesz nie przedłużyć umowy lub umowa z urządzeniem może być przedłużona za kaucją.

Wszytko zależy jaka sytuacja będzie w momencie przedłużenia umowy. Najlepiej, aby wszystkie zobowiązania zostały uregulowane przed przedłużeniem umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

Jeśli konto było zamknięte z tytułu windykacji, to raczej nic bez kaucji nie dostaniesz. Ale zawsze weryfikacja jest na dany moment. Więc do marca wiele może się zmienić.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

Przedłużenie umowy

Spoko najwyżej przejdę do Netii jak nie będą chcieli przedłużyć umowy 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy

@SEVEN7 liczę, że do czasu przedłużenia umowy warunki się zmienią, że będzie możliwość przedłużenia umowy z urządzeniem. Trzymam kciuki 👍🤔🙂