Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy.

Dzień dobry chciałem zapytać czy w tej chwili przedłużając umowę w Orange, według terminu będę mógł to zrobić po 7 sierpnia  I teraz moje pytanie jest takie kiedyś przy aneksie nie było to brane pod uwagę. Mam tutaj na myśli wiarygodność płatnicza  Wobec przedłużenanego numeru nie ma zadłużenia natomiast przy weryfikacji mogą się pojawić. Chciałem zwiększyć abonament do 75 i urządzenie I PHONE rata około 150 zł. Mój członek rodziny przedłużal umowę w styczniu jest klientem 20 lat. Posiada inne nieterminowo spłacane wierzytelności. Jednak aneks dotarl bez problemu  Jak to jest w przypadku klienta który przedłuża umowę 1wszy raz. Jestem klientem 2 lata w Orange  Pozdrawiam 

 

______________

* Wpis wyodrębniony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Przedłużenie umowy.

To zależy na jakim etapie jest windykacja. Z poziomu forum tego nie sprawdzimy. Skontaktuj się z czatem/infolinią lub podejdź do salonu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Przedłużenie umowy.

Na forum nie sprawdzimy sytuacji. Zwykle doradca jak przeklika Twoją ofertę w systemie to widzi czy idzie automatycznie, czy idzie do weryfikacji ręcznej.
Poza tym nie wiem co masz na myśli "nieterminowo spłacane wierzytelności". Jeśli masz windykację, to nic nie przedłużysz. Ale na ofertę nie ma to zazwyczaj wpływu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy.

Jeśli chodzi o nieterminowe płatnośći są to przeterminowane zaległości np

Z tytułu tv Bik itd jest cxyxfy8. Jeśli chodzi o windykacje to niestety mam do spłacenia niewielka kwota rozwiązanie umowy. Jednak tu chodzi o aneks bo numer chciałbym przedłużyć z urządzeniem na raty. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Przedłużenie umowy.

To zależy na jakim etapie jest windykacja. Z poziomu forum tego nie sprawdzimy. Skontaktuj się z czatem/infolinią lub podejdź do salonu.