Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

@rekin01

u mnie wyglądało to tak (załącznik)

Wyjściowa kwota abonamentu była 74,99, po rabacie 15% 62,09 + 15,01 rata.

I końcowa kwota 77,10 zł.

A ten rabat 20% to skąd otrzymałeś? Bo jeżeli nabyłeś/kupiłeś poza sklepem Orange, to żeby aktywować kod musisz przejść do sklepu ze strony: WWW.ORANGE.PL/KUPON - oj coś nie działa, chyba się zmieniła na http://www.orange.pl/portal/map/map/coupon_promotions

 


3.jpg

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Rabat -20% to tylko pytam teoretycznie. Chodzi o rabat OPEN, który nie jest uwzględniony w podsumowaniu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Rabat Open jeśli przysługuje widoczny jest tylko na fakturze. I potem w Mój Orange w podsumowaniu na stronie internetowej.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

a w jaki sposób orange open extra dobiera pary ? jezeli mam 2 usługi stacjonarne + dwa abonamenty mobilne na kwotę 105.98 ( cenaw wyjsciowa ) i tworzą one rabat orange open extra to jezeli dobiorę 3 usługę mobilną np o wyższym abonamecie to czy wtedy ta umowa z wyzszym abonamentem zaliczy się do oragne open extra a tamta jedna wypadnie do orange open II? czy orange po prostu po przedluzeniu lub dobraniu numeru mobilnego a pozostawieniu uslug stacjonarnych w takiej samej ilosci idzie na korzysc klienta i wybiera te najwyzsze abonamenty do zrabatowania przez orange open extra?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Może ktoś sprawdzić jak u Was wygląda podsumowanie zamówienie na stronie orange. Dokładnie chodzi o rabat open. Przy wyborze oferty za 54,99 zł rabat jest widoczny, a przy ofercie za 34,99 zł już nie. Według regulaminu przysługuje od 29 zł więc też powinien być widoczny.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Witam.

Mam 2 usługi mobilne (telefony) oraz 4 stacjonarne (neo, tel.stac. tv, telefon intern.). W chwili obecnej krzystam już z 1 rabatu EXTRA czyli wypadła mi 1 usługa mobilna i stacjonarna.

W październiku mam przedłużyć umowę na telef.stacj. w związku z czym mam pytanie, czy będę mógł skorzystać z rabatu EXTRA na drugą komórkę (jeszcze rok abonamentu do 11.2017 Smart Plan Multi II za 54,99) przy podpisywaniu aneksu na telefon stacjonarny? Ale pewnie stracę rabat 20 zł Rabat Orange Open jaki mi został co opisałem w innym wątku.

W zeszłym tygodniu dostałem propozycję (dzwoniono do mnie) aby przedłużyć umowę na telefon stac. i dostanę rabat na abonamet 6 m-cy.

Czyżby to było naciąganie klientów? W Extra - 12 miesięcy na komórkę po 49,98 a telemarketer 6 miesięcy po 49 zł. Czyżby Orange szkało oszczędności?

Jeszcze jedno pytanie, czy przedłużając umowę na telef.stac. poprzez e-sklep zaznaczając posiadanie usług mobilnych (2) otrzymam dodatkowy rabat 15 zł oraz EXTRA czy te rabaty się wykluczają?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Dot. Przedłużenie umowy.

Dostałeś już fakturę z naliczeniem nowego rabatu Open Extra i Open II ?

 

Moim zdaniem z Open II wypada tylko jedna usługa i jest to usługa komórkowa a nie para usług - stacjonarna + komórkowa.

 

Za SP Multi II + jakakolwiek zmiana umowy stacjonarnej należy się rabat Open Extra 49,98 przez 12 miesiecy. Za cztery posiadane usługi stacjonarne należy ci się nadal maksymalny dostępny w tym wypadku rabat Open II 20 zł. Wypadają z Open II dwie usługi komórkowe.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Tak, dostałem i na f-e widnieje taki zapis:

OrangeOpenExtra(mobil+stacjonar)-abon. rok darmo - 34,99
OrangeOpen-rabat za usługi mobilne i stacjonarne -20,00

czyli dalej mam Orange Open a nie Orange Open II i po zdjęciu 1 usługi mobilnej mam 5 usług w związku z czym powinienem mieć 35 zł rabatu a nie 20 zł.

Będzie następna reklamacja ponieważ do czasu zmiany umowy na telef. stacjonarny ciągle mam 5 usług. Przy zmianie umowy na telefon stac. wypadnie on z Orange Open to zostaną 4 więc rabat będzie wynosił 25 a nie 20 jak do tej pory. Oczywiści dodatkowo rabat na SP Multi II ale ta usługa będzie podlegać pod Open bo nie będzie na niej zmian.

Aby w tym wszystkim się połapać trzeba nieźle główkować. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

@MariuszW, jak najbardziej masz prawo do reklamacji. Może jest jakiś błąd i to zmienią.

Ale wg mnie brak tej II nie oznacza, że to jest "stary" Orange Open. Tak to jest widoczne na fakturze.

PS. Zasłoń proszę swój numer konta klienta (danych prywatnych nie podajemy na forum, tu i tak nikt Ci nie pomoże na podstawie Twoich indywidualnych danych).

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

@Piotrekk85

wracam do mojego postu, ponieważ właśnie otrzymałam fakturę.

Mając Neostradę i 2 komórki otrzymałam rabat Orange Open i Orange Open Extra.

Czyli dokładnie tak, jak mnie poinformowali doradcy z czatu. (załącznik)

Jedyne czego nie widać w Mój Orange i na fakturze to dodatkowy gratis 10 GB internetu przez 3 m-ce 😞

 


rabaty.jpg