Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Dot. Przedłużenie umowy.

Pakiety usług to mnie się kojarzy raczej z takimi nazwami jak Fun Pack, telewizja internet i telefon domowy. W poprzednim regulaminie Smart Plan Open było napisane jasno, że usługa stacjonarna i każda umowa mobilna głosowa stanowią niejako jedną usługę ale tylko do naliczania rabatu Open. Teraz jest to inaczej zapisane i jest wyłączenie w regulaminie Open Extra z Open II tylko jednej nowej lub aneksownej usługi: 

 

"9. Jeżeli w ramach danej usługi wyrazili Państwo chęć korzystania z rabatu Orange Open Extra, to takiej usługi do końca bieżącego Okresu zastrzeżonego nie bierzemy już pod uwagę do obliczenia rabatu Orange Open II. Oznacza to, że do obliczenia rabatu Orange Open II taka usługa może być wzięta pod uwagę dopiero po upływie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy lub aneksu. "


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Dot. Przedłużenie umowy.

Dziękujemy Orange za pozytywne i szybkie zmiany w Promocjach Open II i Open Extra na korzyść klientów, które to zmiany są zapowiadane z początkiem sierpnia. Między innymi nie będzie już regulaminowych wątpliwości o jakich pisalem wczesniej np. z długością umów ponad 24 miesiące oraz łączeniem Smart Plan Open  z Open Extra.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

A czy będzie lepiej?
Zależy indywidualnie. Jeśli ktoś ma same komórki, będzie mniej.
Jak ma i komórki i stacjonarne, będzie więcej rabatów.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Zawsze bedzie widniala dana kwota lecz będziesz miała kwotę do zapłaty jaką masz po rabacie. Nailepiej wyślij zapytanie do Orange.pl aby przesłał tobie potwierdzenie

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Dot. Przedłużenie umowy.

A ja mam takie pytanko wiem że było już to poruszane ale nie za bardzo chce mi się szukać gdziekolwiek na ile dni przed zakończeniem umowy mogę przedłużyć umowę z urządzeniem?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

@pszprega -

w salonie na 90 dni przed końcem.

A w sklepie internetowym na 120 dni na pewno (ale to bez telefonu - jeżeli z większego abonamentu przechodzisz na niższy). W ofercie z telefonem na raty propozycję Orange miałam jeszcze wcześniej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Dot. Przedłużenie umowy.

Nie będę zakładał nowego tematu, mianowicie mam Zetafona i mogę go przedłużyć 6mcy wcześniej, w salonie mi powiedziano, że muszę czekać do końca umowy aby go przedłużyć.

 

Więc jak to w końću jest?

 

Czy w sklepie orange.pl są dostępne telefony tylko te które są na stronie : http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony?redir=0&proposition=8492354&loyalty=24

 

czy też dostępne są telefony zawarte w cenniku: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1995867/4087537226.pdf ?

 

Dziękuje za odp.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Strona (górna) którą dajesz jest indywidualna.
Nowego Zetafona nie możesz wziąć na ten sam numer tylko na miesiąc przed końcem (infolinia/sklep) lub po końcu w salonie.

Możesz ew. zmigrować na abonament już teraz.

Być może na stronie www masz indywidualna ofertę.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Dot. Przedłużenie umowy.

To dlaczego na infolinii i wszędzie mówią mi, że 6mcy wcześniej mogę wziąć przedłużenie? Znam już nawet datę, ale jej nie mogę podać, w każdym razie jest to 6mcy wstecz od zakończenia umowy.

To chyba jest oferta indywidualna tak jak piszesz @Piotrekk85.

 

Będę więc dzwonił w dniu daty jaką mi podali.

 

Abonament zdecydowanie odpada u mnie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Poniżej przedstawiam screen z mojej oferty na przedłużenie umowy. Czy w podsumowaniu nie powinno być 64,99 zł?

Czy rabat open będize się łączył z ewentualnym kodem -20%?


zamowienie.png