Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

Dzien dobry, Mam pytanie odnosnie pakietu dla firm 2 plany Orange Biz Krajowy 28 ,78 + VAT (i neostrada) jesli wpisze w formularzu posiadane numery w orange to zostana przedluzone na 24 m od zawarcia umowy na pakiet czy 24 m doda sie do obecnego konca umowy ? (kazdy numer ma inny termin zakonczenia)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 1

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

Polecam kontakt z aplikacji Mój Orange z czatem. Oni szybko i od ręki przedłuża umowę w odpowiedniej promocji, tj. Pakiet z Internetem. Aby promocja się zamknęła Neostrada musi być na firmę. Zamiast Neostrady możesz mieć Orange Światłowód lub Internet LTE Biurowy. Obecny okres trwania umów się kasuje po przedłużenie umów. Tj. jeśli masz umowę na  1 numerze powiedzmy do grudnia tego roku a na drugim do listopada tego roku, przedłużysz umowy jutro to będą one trwać do 6 września 2018 roku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

@pytajaacy troszkę masło maślane 🙂 Chcesz przedłużyć na kolejne 24 msc aktualną ofertę z której korzystasz na niezmienionych warunkach??? Jeśli tak to wiąże się to z przedłużeniem aktualnej umowy na kolejne 24 msc. Bardziej sprecyzuj swoje pytanie - korzystasz z Orange Biz Krajowy, masz 2 karty sim + internet w biurze??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

Obecne numery mają stare ( nazwy) abonamenty typu Biz 40, i kończą sie za jakiś czas jeden w pazdziernku i drugi 1-2m poźniej.  Jak podam te numery przy zamawianiu "28 ,78 + VAT za 2 plany Orange Biz Krajowy' (to co ostatnio tak reklamują ) to wtedy  24 m trwania umowy(zeby wiedziec kiedy bedzie koniec umowy) bedzie liczony wspolnie od jednego dnia np. zawarcia umowy czy kazdy numery ktory obecnie ma inna date zakonczenia umowy to zostanie przedluzony o 24 m od starej daty.

obecnie nie posiadam tego pakietu, a 2 karty sim(i internet) tak mam, ale one nie sa z tego pakietu, tylko dolaczone do starych  pojedynczych umow.

 

A tak o wogole to dobra oferta? Trzeba na cos uwazac przy zawieraniu umowy? Jakies rabaty mozna stracic? Za włączoną efaktura lub orange open?

Anonim

Nie dotyczy

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

@pytajaacy logicznie myśląc każdy numer dostanie inną datę przedłużenia, chyba że będziesz miał już możliwość "przeniesienia" obu numerów. Myślę że najlepszą informację uzyskasz w BOK. Zainstaluj sobie aplikację Mój Orange i możesz dzwonić bezpłatnie 🙂 Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

Umowy przedłużą Ci się zgodnie z datami ich obowiązywania - po prostu.

Jesli dobrze pamiętam, to żeby naliczył Ci się rabat w ramach pakietu - neostrada tez musi byc zarejestrowana na firmę, pamietaj o tym, żeby później nie było wielkiego haaaalo jakie to Orange jest niedobre 😉

Zadzwoń do BOKu dla pewności, albo zapytaj na czacie lub wyślij emalię - na pewno odpowiedzą 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 1

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

Polecam kontakt z aplikacji Mój Orange z czatem. Oni szybko i od ręki przedłuża umowę w odpowiedniej promocji, tj. Pakiet z Internetem. Aby promocja się zamknęła Neostrada musi być na firmę. Zamiast Neostrady możesz mieć Orange Światłowód lub Internet LTE Biurowy. Obecny okres trwania umów się kasuje po przedłużenie umów. Tj. jeśli masz umowę na  1 numerze powiedzmy do grudnia tego roku a na drugim do listopada tego roku, przedłużysz umowy jutro to będą one trwać do 6 września 2018 roku.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

Dzieki za odpowiedzi, jest tak jak pisze WielkiZnawca numery dostały taka same date konca umowy.


Pracuję w Orange
  • 7
  • 3
  • 2

pakiet 2 plany Orange Biz Krajowy a obecne numery

Promocja Pakiet z Internetem jest dość specyficzna, ponieważ jest w nich tzw. umowa elastyczna. Jeżeli umowy na poprzednie dwa nr kończą się nawet za rok, to już wtedy jest  możliwość skoczystania z tej promocji i wtedy oba nr dostają tę samą datę końca umowy, a poprzedni rok nie jest doliczany do nowej umowy tylko jakby kasowany.

Żeby z niej skorzystać musi być Internet Biurowy bądź jakakolwiek usługa stacjonarna byleby była zarejestrowana na Firmę.

W tej promocji są też tańsze telefony o 150 zł więc zawsze coś ciekawiego można sobie upatrzeć.