Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czas nieokreślony umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

czas nieokreślony umowy

Witam

 

Aktualnie mam 2  umowy na abonament (po 49,PLN), 1 na kartę, 1 telef. stacjonarny, 1 internet vdsl 80.

Kończy mi się 1 umowa na abon., w związku z tym zastanawiam się nad rezygnacją z przedłużenia na rzecz przejścia na czas nieokreślony. Przejrzałem moje wszystkie ( ponad 10 lat) aneksy i umowę, i nie znajduję tam informacji czy stracę na tym finansowo i ile. Czy to dobry pomysł czy wybierać jednak umowę na 24M.

 

Pozdrawiam 

m.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

czas nieokreślony umowy

@50954 jesli umowa Ci sie konczy i przechodzi na czas nieokreslony to nic w sensie kwotowym sie nie zmienia. Mozesz podpisac nowa umowe i probowac wynegocjowac jakies lepsze warunki na nizszy abonament, nowy telefon ewentualnie jakies znizki z racji tego ze masz tyle uslug

https://www.orange.pl/lp/przedluz-umowe-z-orange

Wedlug mnie najlepiej bedzie skontaktowac sie z konsultantem. Bedzie mial bezposredni podglad na Twoje umowy i na pewno cos ciekawego Ci zaproponuje😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

czas nieokreślony umowy

@50954 jesli umowa Ci sie konczy i przechodzi na czas nieokreslony to nic w sensie kwotowym sie nie zmienia. Mozesz podpisac nowa umowe i probowac wynegocjowac jakies lepsze warunki na nizszy abonament, nowy telefon ewentualnie jakies znizki z racji tego ze masz tyle uslug

https://www.orange.pl/lp/przedluz-umowe-z-orange

Wedlug mnie najlepiej bedzie skontaktowac sie z konsultantem. Bedzie mial bezposredni podglad na Twoje umowy i na pewno cos ciekawego Ci zaproponuje😉

Anonim

Nie dotyczy

czas nieokreślony umowy

@50954  dopytaj konsultanta co mogą zaoferować, jeśli obecna umowa ci pasuje, to sam oceniasz, sens umowy na 24 miesiące, jest wtedy jak potrzebujesz więcej GB czy nowy telefon.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

czas nieokreślony umowy

Najlepiej wybierać oferty na kartę 😉 doładowujesz kiedy chcesz do tego wybierasz sobie pakiet jaki chcesz. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

czas nieokreślony umowy

@Ultra2020 tu  nie zgodzę się Tobą. Jak będzie moźliwość przejścia na czas nieokreślony, to można lepiej na tym wyjść niż w ofercie na kartę. Tylko trzeba dobrze sprawdzić ofertę. Umowę na czas nieokreślony możesz dopiero uzyskać po 24 miesiącach z drobnymi wyjątkami, jak jest jakaś promocja. Kartę możesz aktywować w każdej chwili i nie koniecznie z warunkami jak w abonamencie.

Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy, jakie usługi nas interesują, z jakimi liniami itp.