Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szalone dni, przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Szalone dni, przedłużenie umowy

Chcę przedłużyć umowę osobie w rodzinie, ale przez szalone dni w Orange i pokazuje abonament 89,99 Optymalny z telefonem Samsung J7 2017, a w dalszym kroku już 94,99 i informacja, że cena uwzględnia rabaty e-FV i zgody. Orientujecie się co jest grane ??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy

@Ron wydaje się mnie że ta druga zgoda jest do oznaczenia na ostatniej stronie procesu składania zamówienia... gdybyś przeoczył można ją wyrazić później, choćby poprzez kontakt z BOK... ewentualnie w trybie reklamacji, gdyby nie była uwzględniana na fakturze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

szalone dni, przedluzenie umowy

Optymalny po uwzględnieniu zniżki za efakturę i terminową płatność i zgodę marketingową kosztuje 49,99 zł. Podejrzewam, że chodzi o opłatę miesięczną (abonament+rata).
Rata wg cennika przy 2letniej umowye to 40 zł https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006110/4108513692.pdf

Ew. masz jakieś usługi dodatkowe lub nie zaznaczyłeś właściwej zgody marketingowej.

A możesz pokazać screen ze zgodami (bez danych osobowych)?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy

@Ron też widziałem takie "cuda" czyli brak konsekwencji w podawaniu przewidywanych opłat... Prawda jest taka, że początkowa wysokość abonamentu uwzględnia obniżki, natomiast przy przejściu na kolejne podstrony podczas wybierania pakietu tych ulg nie uwzględnia dopóki faktycznie nie oznaczy się zgód.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

szalone dni, przedluzenie umowy

@Misiek62, dokładnie tym bardziej że przy zamówieniu nie ma możliwości zaznaczenia zgód lub odznaczenia Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Piotrekk85, jak już wspomniałem nie ma możliwości zaznaczenia zgód i nic dodatkowego nie jest zaznaczone.

 

Wychodzi na to że jakaś "zgoda" przestaje być naliczona. Emotikon: sfrustrowany

Orange.jpg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy

@Ron wydaje się mnie że ta druga zgoda jest do oznaczenia na ostatniej stronie procesu składania zamówienia... gdybyś przeoczył można ją wyrazić później, choćby poprzez kontakt z BOK... ewentualnie w trybie reklamacji, gdyby nie była uwzględniana na fakturze.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

szalone dni, przedluzenie umowy

@Misiek62, BINGO! Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dokładnie tak jak piszesz, na ostatniej stronie była opcja do zaznaczenia na zgody marketingowe i automatycznie zmiana abonamentu. Dzięki. Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy


Ron napisał(-a):

@Misiek62, BINGO! Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dokładnie tak jak piszesz, na ostatniej stronie była opcja do zaznaczenia na zgody marketingowe i automatycznie zmiana abonamentu. Dzięki. Emotikon: Mrugający


Cieszę się  @Ron że zaufałeś 🙂