Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Orange Love a pozostawienie internetu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Rezygnacja z Orange Love a pozostawienie internetu

Witam, mam następującą sytuację. Obecnie mam w umowie Orange Love Premium ze światłowodem 1Gb/s, telewizją i abonamentem komórkowym. Z telewizji już w zasadzie nie korzystam, z numeru w ogóle bo swój mam u innego operatora. Umowa kończy się w kwietniu przyszłego roku. Docelowo chciałbym zostawić tylko ten Internet światłowodowy, bo TV i nr komórkowy nie są mi potrzebne. Słyszałem że w takim wypadku musiałbym wypowiedzieć umowę na cały pakiet Love, oddać sprzęt a następnie dopiero zawrzeć nową umowę na sam Internet. W konsekwencji przez jakiś czas byłbym pozbawiony internetu. Moje pytanie jest takie, czy da się to załatwić bez owych niedogodności?

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Rezygnacja z Orange Love a pozostawienie internetu

@Monnqx  jeśli zrezygnujesz z pakietu przed upływem wygaśnięcia  umowy zapłacisz karę.  Wysokość widać w apce Mój Orange. Musisz udać się do salonu I tam porozmawiać z operatywnym konsultantem. Może się to uda, ale to karkolombe dość i nie ma pewności, czy nie skończy się chwilowym brakiem usługi  jak jednak zdecydujesz, się na zerwanie umowy 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Rezygnacja z Orange Love a pozostawienie internetu

Jako, że umowa jest do kwietnia jeszcze mamy trochę czasu. Najlepiej podejdź do dowolnego salonu Orange w okolicach lutego/marca i będziesz mogła migrować z usługi OL na Internet bez żadnego problemu.

Proces taki jest dostępny od razu tylko wspomnę, że nie będzie to możliwe do zrealizowania przy jednej wizycie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Rezygnacja z Orange Love a pozostawienie internetu

Dzięki, nie planuję zrywać umowy przedwcześnie, chciałem jedynie wiedzieć czy taki manewr jest w ogóle możliwy:)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Rezygnacja z Orange Love a pozostawienie internetu

@Monnqx Jest, po uywie lojalki ale trzeba trafić na ogarniętego konsultanta i koniecznie w salonie 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Rezygnacja z Orange Love a pozostawienie internetu



@Monnqxnapisał(-a)

"Umowa kończy się w kwietniu przyszłego roku."


@agat13jednak nie 🙂