Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście do Orange Love + dwa abonamenty komórkowe

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przejście do Orange Love + dwa abonamenty komórkowe

Witam. Więc tak: w tej chwili posiadam w orange Funpacka z dodatkowy pakietem kanałów start+, do tego wzięty telefon stacjonarny, bo wychodziło taniej ten stacjonarny zawiesić niz placic oplate za utrzymanie łączą (umowa FunPacka obowiązuje do 29 grudnia 2017) a na telefon stacjonarny (19 stycznia 2018 roku) za usługi stacjonarne miesięcznie płacę 91,33 zł + mam też multiroom za który nic nie płacę. mam również dwa abonamenty komórkowe:

1.  Super Smart Plan 39,99 (umowa do 18.08.17)

2. Smart Plan LTE 29,99 (umowa do 29.12.17)

 

Więc w sumie za 2 telefony po odliczeniu rabatu orange open 35,01 zł płacę miesięcznie 35 zł

 

W tej chwili chciałbym przedłuzyć umowę na telefon nr 1. dodatkowo razem z jakims sensownym telefonem. Co byście proponowali, czytalem coś o orange love ale tam widze ze moze byc tylko jeden telefon komorkowy i czy moza bylo by przeniesc wszystkie uslugi do jednego pakietu mimo ze terminy umów konczą sie w roznych terminach ?      jak to rozwiązać ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście do Orange Love + dwa abonamenty komórkowe

Ciężko Ci coś doradzić nie mając dostępu do systemów i sprawdzić czy na drugim numerze jest opcja przedłużenia, ew kiedy będzie.
Na pewno pod rozwagę warto wziąć takie rzeczy:
1) przy Orange Love jest promocja na utrzymanie łącza - zamiast 28,24 płaci się 10 zł, więc jak masz zawieszoną linię będzie płacił ciut więcej 21,53 - przynajmniej do końca lojalki na telefon analogowy, też na 100% nie ma pewności że rezygnując w styczniu 2018 z analogu nadal będzie 10 zł za utrzymanie łącza
2) do Orange Love kiedyś można było za 19,99 zł dokupić karty dodatkowe sim (info np. tu http://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-love-swiatlowod-telewizja-i-nielimitowane-ro...), niestety na dziś nie ma już tego na stronie www, nie wiem czy w innych kanałach sprzedaży jest to do kupienia
3) co do aparatu tel/ słuchawki, urządzeń jest mniej, na stronie www to ubogo, podejrzewam że na BOK czy w salonie znajdziesz więcej urządzeń, cennik z możliwymi wariantami jest tu https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h42/h6a/8901843746846/Cennik-produktow-w-Oferc...
4) jeśli masz multiroom za free podejrzewam, że masz ofertę testową, nie wiem czy na dziś zmieniają promocję na Love będzie on już płatny po 10 zł; drugi problem to w nowym multiroomie współdzielone są kanały z oferty Orange TV, a nie z nc+, chyba że coś się zmieniło
5) na przedłużenie można czasem coś dostać więcej (choć nie zawsze) więc warto podpytać sprzedawcę

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście do Orange Love + dwa abonamenty komórkowe

Ciężko Ci coś doradzić nie mając dostępu do systemów i sprawdzić czy na drugim numerze jest opcja przedłużenia, ew kiedy będzie.
Na pewno pod rozwagę warto wziąć takie rzeczy:
1) przy Orange Love jest promocja na utrzymanie łącza - zamiast 28,24 płaci się 10 zł, więc jak masz zawieszoną linię będzie płacił ciut więcej 21,53 - przynajmniej do końca lojalki na telefon analogowy, też na 100% nie ma pewności że rezygnując w styczniu 2018 z analogu nadal będzie 10 zł za utrzymanie łącza
2) do Orange Love kiedyś można było za 19,99 zł dokupić karty dodatkowe sim (info np. tu http://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-love-swiatlowod-telewizja-i-nielimitowane-ro...), niestety na dziś nie ma już tego na stronie www, nie wiem czy w innych kanałach sprzedaży jest to do kupienia
3) co do aparatu tel/ słuchawki, urządzeń jest mniej, na stronie www to ubogo, podejrzewam że na BOK czy w salonie znajdziesz więcej urządzeń, cennik z możliwymi wariantami jest tu https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h42/h6a/8901843746846/Cennik-produktow-w-Oferc...
4) jeśli masz multiroom za free podejrzewam, że masz ofertę testową, nie wiem czy na dziś zmieniają promocję na Love będzie on już płatny po 10 zł; drugi problem to w nowym multiroomie współdzielone są kanały z oferty Orange TV, a nie z nc+, chyba że coś się zmieniło
5) na przedłużenie można czasem coś dostać więcej (choć nie zawsze) więc warto podpytać sprzedawcę

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Przejście do Orange Love + dwa abonamenty komórkowe

@gapa07
zachęcam do oznaczenia wpisu przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│, jeśli tylko w jakimś stopniu okazał się dla Ciebie pomocny Szczęśliwy robot