Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedluzenie umowy , wybor pakietu ze strony glownej, a wiecej szczegolow ofert


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedluzenie umowy , wybor pakietu ze strony glownej, a wiecej szczegolow ofert

Witam 

 

 Mam smart plan multi II , jako ze umowa konczy sie za 20 dni , a orange w sumie mi pasuje jakosciowo , wiec wolal bym nie kombinowac z inna siecia.  Po zalogowaniu na konto i wejscie w " Oferta - przedluzam umowe - bez telefonu" mam do wyboru 4 pakiety ze strony glownej i odrazu klikniecie pod ofertą "wybieram" . Ale mam tez zakladke na dole strony "Zobacz więcej szczegółów ofert" i otwiera sie PDF z innymi ofertami , znacznie korzystniejszymi o tych ze strony glownej , co mnie zaciekawilo np niektore oferty, za ta samo cene (29,99) znacznie roznia sie od siebie ( ta sama cena, a dostajemy w pakiecie duzo wiecej za tyle samo - patrz oferta z 2 i  5 strony PDF-a) . Bylem dzis w salonie orange i dostalem tylko oferte z katalogu ( taka sama jak na stronie glownej) , do tego aby miec rabat za "stalego klienta" ( przynajmniej 4 lata juz jestem z orange na stalej umowie) , zostalem poinformowany ze musze przejsc na orange na karte i tego samego dnia wrocic do abonamentu .... .  Czy ktos " zapomnial" mi powiedziec o tych innych ofertach , czy ja czegos nie rozumiem ? i nie moge z nich skorzystac ? interesowala by mnie oferta za 29.99 ze strony 5 PDF-a.

 

pytanie kolejne , co to za pakiety ? chialbym zmienic na smart plan LTE , a na stronie nic nie jest opisane, co to za pakiet , ani na ile czasu , ani czy zgadzam sie na zgode marketingowa ..

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Przedluzenie umowy , wybor pakietu ze strony glownej, a wiecej szczegolow ofert

Dziwne ze do tej pory nikt jeszcze do Ciebie nie zadzwonił z nową ofertą. Ja bym spróbował zadzwonić do e-sklepu i samemu zaproponować ofertę, a jak telemarketer spyta skąd Pan to wyczarował to ty na to......od Was ze strony 😁

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedluzenie umowy , wybor pakietu ze strony glownej, a wiecej szczegolow ofert

Wlasnie dzwonilem do BOK i ponoc te oferty z PDF-a , to tylko z telefonem stacjonarnym... Mysle wiec nad pakietem 39,99 albo 59,99, teraz i tak zazwyczaj placilem 60 - 80 zl bo nie miescilem sie z limitem 2 GB na neta i dokupywalo mi automatycznie +5 GB za dodatkowe 10 zl  i to mi wystarcza w zupelnosci.Troszke kusza mmsy za darmo ( teraz tak mam)  i ten roamnig w pakiecie 100 mb , a ja mieszkam przy granicy z niemcownia i od swieta potrafi zlapac szwbaska siec ..ale jak od kwietnia maja zlikwidowac roaming, to bez sęsu dokladac 20 zl na miesiac.