Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie uwomy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie uwomy

Witam, kończy mi się umowa z Orange i szukam najlepszej oferty z telefonem Samsung A5 2017. Póki co najatrakcyjniejsza jest oferta Tmobile 24 mc, wszystko nielimitowane za 90,29 miesiecznie + 149 zł opłaty za telefon. Czy w Orange znajdzię się coś ciekawego, czy pasuje się jeszcze wstrzymać? Myslę o jakiś promocjach na ten konkretny model.

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie uwomy

A masz więcej usług w Orange czy tylko jedną?
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie uwomy

posiadam jeszcze jeden telefon w Orange

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie uwomy

To jak masz dwie usługi, to sugerowałbym połączyć się z infolinią na dowolny numer (można też bezpłatnie przez mój Orange) i poprosić doradcę o przełączenie do działu utrzymania.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie uwomy

@Anonim niestety nie posiadam i nie będę posiadał usług stacjonarnych

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie uwomy

@Piotrekk85 w 2 salonach Orange uzyskałem informacje że dział ten już nie istnieje. Spróbuję 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie uwomy

Istnieje, ale aby dostać sensowną ofertę musisz generować spore obroty. Jeśli płacisz w poprzedniej umowie tylko sam abonament, to extra oferty nie będzie. Drugi rodzaj rabatów można otrzymać przy posiadaniu wielu usług bądź dokupowaniu nowej.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie uwomy

@Piotrekk85 Poprzednią ofertę również brałem z telefonem. Który jest własnie 10 raz w serwisie swoją drogą


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie uwomy

To złośliwość rzeczy martwych. Mi akurat telefon nie odmówił posłuszeństwa. A tablety już mam dwa, które większość czasu są w naprawie.