Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie uwomy

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie uwomy


Sharp52vol napisał(-a):

@Piotrekk85 Poprzednią ofertę również brałem z telefonem. Który jest własnie 10 raz w serwisie swoją drogą


@Sharp52vol 

Nie wiem, dlaczego nie skorzystałeś z prawa 3 naprawy i przy 4 wymiana na nowy telefon.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie uwomy

@Anonim telefon chciałem odesłac na rękojmę, ale salon zawzięcie twierdził ze mogłem to zrobić tylko za za pierwszym razem; jeżeli raz wysłałem telefon na reklamację, nie mogę go już wysłać na rękojmę. Jak się później dowiedziałem jest to wręcz łamanie prawa

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie uwomy

Niedawno mój telefon odmówił współpracy, więc zgłosiłem się z reklamacją w trybie rękojmi do salonu. Obsługa też chciała mnie przekonać że wpierw powinienem skorzystać z naprawy gwarancyjnej. Trzeba po prostu zdecydowanie żądać respektowania swojego prawa wyboru z którego uprawnienia chce się skorzystać. Po naprawie, przy odbiorze nie sprawdzono w jakim trybie oddałem telefon i przedstawiono mi opinię serwisu, że telefon naprawiony, ładowarka Ok ale kabel uszkodzony więc musiałem przypomnieć, że mnie nie interesuje co pisze serwis bo ja swoje roszczenia przywrócenia sprawności skierowałem do sprzedawcy a nie serwisu gwaranta czyli producenta. Po konsultacji z kierownikiem salonu wymieniono mi kabel na nowy.