Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Przedłużenie umowy.

Trochę to będzie przydługie, ale morduję ten temat już prawie tydzień i ciągle słysze inne odpowiedzi.
Posiadałam 2 usługi mobilne - abonamenty po 89,99 zł oraz Neostradę. Przysługiwał mi rabat Orange Open = 20 zł.
W zeszłym miesiącu przedłużyłam jedną umowę na Smart Plan LTE z telefonem i zaznaczoną opcją że posiadam usługi mobilne i stacjonarne w abonamencie za 24,99 zł. Orange Open zmienił wartość na 10 zł.
Teraz chciałam przedłużyć umowę na drugim numerze w opcji bez telefonu i także z zaznaczoną opcją, że posiadam usługi stacjonarne.
Abonament promocyjny 59,99 zł(bez promocji = 105,98 zł) zmienia wartość na 29,99 zł przy umowie na 24 m-ce.

http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4004272434,article.html
I teraz po wyborze i przejściu wszystkich okienek do finalizacji zamówienia - nadal widnieje kwota abonamentu 59,99 zł zamiast 29,99 zł.
Czy zatem zmiejszy się ta kwota na fakturze, bo na umowie będzię 59,99 zł?

45 ODPOW. 45

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Czy wybrany ostatnio abonament jest w planie Smart Plan LTE Open czy Smart Plan LTE (zwykłym)?

Co masz na aneksie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Smart Plan LTE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Wydaje mi się, że promocja z której skorzystałaś w czerwcu wyklucza otrzymanie kolejnego rabatu dla drugiego numeru.

Tylko w połowie miesiąca zmieniały się promocje, więc nie wiem czy to były stare wersje czy nowe.

Sugeruję kontakt z Doradcą na czacie w Mój Orange/Obsługa lub telefon na infolinię 510100100.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przedłużenie umowy.

@devila, dzisiaj (początek weekendu, he he) to już trudno będzie znaleźć kogoś, abyśmy na szybko dopytali, ale gdybyś chciała zadzwonić na infolinię (jest całą dobę) to zaloguj się w aplikacji Mój Orange loginem i hasłem (tym, którego używasz dla telefonu komórkowego), a potem wybierz rozmowę z doradcą - połączenie będzie bezpłatne 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

No więc tak: przy wyborze Smart Plan LTE tylko SIM (oferta 59,99) i zaznaczeniu opcji, że posiadam usługi stacjonarne - kwota abonamentu zmniejsza się o 50% na 24 m-ce. Nie widać tego w zamówieniu (ani prawdopodobnie na umowie), jest tylko wzmianka, że skorzystałam z Rabatu Orange Open II i Open Extra. Rabaty będą widoczne dopiero na fakturze. Ponieważ tę samą informację otrzymałam w salonie Orange jak i na czacie z doradcą - stwierdziłam, że zaryzykuję. Z czatu mam screeny, pana z salonu niestety nie nagrałam 😞 

Więc mój abonament teraz powinien wyglądać tak:

59,99 - 50% (Orange Open Extra) - 10 zł (Orange Open II) = 19,99 zł.

Do tego nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS, MMS

17,5 GB internetu przez 3 m-ce, potem 7,5 GB.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

Tylko pisałaś, że już w czerwcu przedłużyłaś umowęł.

 

Więc jeśli to było na starych opcjach, to było w promocji Smart Plan LTE Open - która wyklucza się z Orange Open Extra. Neostrada jest liczona w rabacie przedłużanym w czerwcu, więc do nowej promocji jest liczone jakbyś nie miała usługi stacjonarnej.

 

Jeśli przedłużyłaś z nowej promocji Orange Open Extra, to musisz tam tworzyć pary (1 usługa stacjonarna - 1 usługa mobilna, w regulaminie jest określone co jest liczone). Wtedy Neostrada jest sparowana z usługą z czerwca, więc ten drugi numer co przedłużasz też nie jest uprawniony.

 

Ogólnie po zalogowaniu pewnie wykrywa co masz i dlatego pokazuje Ci bez tego rabatu.

 

Ale po weryfikację na 100% proponuję kontakt z BOK.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Przedłużenie umowy.

Wszędzie jeden i ten sam login 🙂 ... mój Orange www, mój Orange apka i Nasz Orange 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Przedłużenie umowy.

I jeszcze jedno: dla tego samego numeru nie można korzystać z rabatu Orange Open Extra i Orange Open II.

Jeśli masz 1 usługę stacjonarną, to też nie dostaniesz dwóch zniżek dla komórek. 

 

Weryfikacja na 100% na BOK - to jak zwykle podkreślę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przedłużenie umowy.

Witaj Piotrekk85!
Ale mi podnosisz adrenalinę i to tuż przed pójściem spać...
Pierwszy abonament ten z czerwca mam Smart Plan LTE na raty i nie wlicza się do rabatu Orange Open gdyż jest niższy niż 30 zł. Tak mi powiedziano dziś w salonie. Co do dzisiejszego przedłużenia umowy, to mam screena z rozmowy na czacie, gdzie konsultant napisał, że rabaty Open i Extra się sumują. Powiem tak, bardziej zależy mi na tym Extra i jestem gotowa ponieść dodatkowy koszt 10 zł, jeżeli Open nie zostanie mi przyznany.
Możesz oczywiście mieć rację, ale dowiem się dopiero przy pierwszej fakturze i to jest niefajne, bo nie będę mogła już zrezygnować :-'(