Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

Mam umowę do luty 2019, teraz płacę ostatnią ratę za telefon, który się psuję i myślę o nowym. Na dodatek przyszedł mi SMS, że rabat na abonament będzie mi się kończył wraz ze spłaceniem telefonu. Wchodzę w Oferty dla Ciebie i widzę że jest możliwość przedłużenia umowy z telefonem i rabatem dla kogoś kto ma coś innego w orange, np telefon stacjonarny, czyli jak u mnie, wychodzi 49,99 zł plus 12 zł za telefon. Pytanie czy naprawdę mogę przedłużyć umowe nawet jak zostało mi 207 dni do końca???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy

Jeśli teraz przedłużysz to stara umowa zostanie anulowana i nowe warunki i czas trwania umowy będą biegły od daty podpisania aneksu. Czyli stara umowa Ci się skróci.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@anaskateA może zainteresuje ciebie jakiś telefon bez umowy https://www.orange.pl/sklep?&offerType=SIMFREE&processType=SALE_OF_GOODS


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przedłużenie umowy

@anaskatejeżeli taka opcja pojawiła się to tak jest. Przez www jeżeli posiadasz jeszcze starą ofertę to mogą pojawić się propozycję wcześniej niż standardowo np. w salonie czy tez infolinii.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

Szkoda mi kasy jednorazowo tyle wydać. Poza tym umowa i tak będzie bo nie da się zerwać umowy przed czasem bez konsekwencji pieniężnych. A zabierają mi rabat na abonament przed końcem umowy (luty 2019) i wychodzi że będę płacić koło 100 zł


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy

Jeśli teraz przedłużysz to stara umowa zostanie anulowana i nowe warunki i czas trwania umowy będą biegły od daty podpisania aneksu. Czyli stara umowa Ci się skróci.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Przedłużenie umowy

To jest tak, że przy przedłużaniu anulują starą umowę, owszem, nowe warunki obowiązują od najbliższego nowego okresu rozliczenia, jednak kiedy np. będziesz chciał zrezygnować i nie przedłużysz kolejny raz, to zostają te miesiące z wcześniejszego przedłużenia (np. przedłużałeś 4 mies. wcześniej i teraz te 4 mies. zostają), ale opłata nie jest już promocyjna i płacisz więcej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy

 


@Ewi1napisał(-a)

To jest tak, że przy przedłużaniu anulują starą umowę, owszem, nowe warunki obowiązują od najbliższego nowego okresu rozliczenia, jednak kiedy np. będziesz chciał zrezygnować i nie przedłużysz kolejny raz, to zostają te miesiące z wcześniejszego przedłużenia (np. przedłużałeś 4 mies. wcześniej i teraz te 4 mies. zostają), ale opłata nie jest już promocyjna i płacisz więcej.


Już tak nie jest.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Przedłużenie umowy

Chciałabym żeby tak nie było, ale wczorajsza rozmowa z konsultantem (25.09.2019) to potwierdziła, że w wyniku wcześniejszego przedłużania umowy, kilka miesięcy zostało i teraz muszę zapłacić po stawce "niepromocyjnej".

 

 

 

 

 


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Przedłużenie umowy

Teraz już zostało to zmienione, daty się nie sumują, podejrzewam, że masz starą ofertę np.Smart Plan, w tych planach faktycznie tak było: aneks na 24 miesiące +4 z poprzedniej umowy, rabaty były przyznawane na czas określony 24 miesięcy przez co końcówka 4 m-cy jest bez rabatów, aktualnie aneks podpisany kilka miesięcy wcześniej trwa tylko i wyłącznie 24 czy 36 miesięcy, nic się nie sumuje 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Przedłużenie umowy

Tak, racja. Gdybym teraz podpisywała umowę to już tego nie ma.

 

 

Niemniej jednak to po prostu głupota.. oszustwo i tyle. 

Nikt normalny nie podpisuje takiej umowy: 24 w ofercie promocyjnej + 4 mies. bez promo, 2 x drożej. 

 

Masakra.

Dobrze, że już odchodzę z Orange.