Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy - rabat Orange Open Extra ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy - rabat Orange Open Extra ?

Witam
Chce przedłużyć ojcu umowe w Orange na telefon komórkowy. Nie chce on dużo płacić.
Wynalazłem mu oferte za 50zł ( 34,99 abonament + rata 15 ). Gdy zaznacze że mam uslugi stacjonarne i mobilne ( bo jest i tel. stacjonarny i neostrada i komórkana którą chcemy przedłużyć umowe ) to wyskakuje ponizej info - rabat dla posiadaczy kilku usług w Orange 34,99zł.
Czy mam rozumieć że w pierwszym roku abonament wyniesie 0zł i bedziemy płacić dopiero abonament 34,99 od 13 miesiąca ? Że abonament w pierwszym roku zniesie się dodatkowo z tym rabatem Orange Open Extra ? Nigdzie to nie wychodzi na poszczególnych etapach skladania zamówienia przez internet na stronie Orange.pl ....
2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy - rabat Orange Open Extra ?

Z tym właśnie jest problem na stronach Orange. Już tutaj nad tym debatowaliśmy. Jaką ofertę chciałeś zamówić swojemu Tacie. Podaj nazwę abonamentu. Ogólnie za Neostradę oraz stacjonarny powinien naliczyć Ci się rabat - tutaj masz dokłady regulamin Orange Open Extra: http://www.orange.pl/binaries/o/map/EW/open/download/Promocja_Orange_Open_Extra.pdf. Ale powinno być tak jak piszesz, przez 12 msc 0 zł za abonament, tylko będzie rata za telefon, a później te 34,99 zł + rata za telefon. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy - rabat Orange Open Extra ?

@Irzi i jak potwierdziły się moje przypuszczenia??