Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy / obcokrajowiec z automatu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Przedłużenie umowy / obcokrajowiec z automatu

Za około tydzień kończy mi się umowa na internet stacjonarny. (nie mając specjalnie nic innego do wyboru) zmuszony jestem zostać z pomarańczką. Wybrałem już ofertę jaką zaproponowali mi na stronie, dodałem do koszyka, wszystko fajnie. Przechodzę do zakładki "Dane zamawiającego" no i zonk. Z automatu mam zaznaczone "obcokrajowiec", którego nie idzie odznaczyć. Jestem w Polsce (nigdy nie byłem za granicą), nie bawie się jakiegoś rodzaju VPNy czy coś. Wpisz : polskie. Nie da się. Można wybrać tylko to co pojawia się na liście po wpisaniu pierwszych literek. Spotkał się ktoś z czymś takim? 123.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy / obcokrajowiec z automatu

@marcin915039  problemem jest z twoim kontem, zgłoszenie zrób by to naprawili, potem powinno zamówienie poprzez portal Orange przejść 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Przedłużenie umowy / obcokrajowiec z automatu

@marcin915039 

 

Myślę,że kontakt z Biurem Obsługi Klienta (510-100-100) lub czat w aplikacji Mój Orange powinien rozwiązać problem.Doradca spróbuje naprawić problem lub wprowadzi zamówienie z własnego panelu.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam 🙂🙂.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy / obcokrajowiec z automatu

@marcin915039  problemem jest z twoim kontem, zgłoszenie zrób by to naprawili, potem powinno zamówienie poprzez portal Orange przejść 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużenie umowy / obcokrajowiec z automatu

@marcin915039 https://www.orange.pl/view/kontakt czat z konsultantem, opisz swoj problem i sprawa bedzie rozwiazana🙂

 

P. S. Na pewno nie byles za granica? 😜


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Przedłużenie umowy / obcokrajowiec z automatu

Nie byłem, cały czas w PL siedzę. Zgłoszę do konsultanta w takim razie. Dzięki za pomoc.