Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 1

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

Cześć!

Dokładnie za miesiąc kończy mi się umowa na światłowód 1Gb + telefon (tylko numer bez urządzenia).

Obecnie płacę za to co miesiąc 115 PLN.

Dziś na "mój orange" chciałem umowę przedłużyć ,ale przy wyborze prędkości mam tylko 300Mb i nie ma też żadnej informacji o mozliwości wymiany funbox'a 3 na funbox'a 6 na czym mi zależy.

W jaki inny sposób mozna przedłuzyć umowę ,aby otrzymać tego nowego funboxa i płacić podobne pieniądze jak obecnie?

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 1

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

Witam,

Faktycznie sprawdzałem tą możliwość i obecnie nie opłaca mi się zawierać nowej umowy - wychodzi po prostu drożej za to samo co mam obecnie.

W umowie ,która się kończy mam zapis ,że po upływie 24 miesięcy umowa przedłuża się na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia. Mi to pasuje.

 

Co do chęci wymiany FB3 na FB6 : Czytałem że ten nowszy jest po prostu szybszy i bardziej stabilny.

Jednak nie zależy mi na nim aż tak żeby podpisywać nową , droższą umowę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@oliho1  światłowód + telefon jaki? nr komorkowy czy nr stacjonarny?

FB6 jest wydawany do nowych umów. za przedłużenie czy zwiększenie prędkości nie dostaniesz FB6


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@oliho1 Ja jestem zwolennikiem wizyty w salonie autoryzowanym. Zawsze się prościej dogadać z żywym człowiekiem, który elastycznie podpowie i doradzi...A i wprowadzi zamówienie. Ważne, aby konkretnie wymagać trzymania się założeń, że to przedłużenie...

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

Przy przedłużeniu jeszcze w niższej prędkości z tego co kojarzę nie dostaniesz FB6. 

 

Warto z kimś pogadać. @agat13 wiem, że preferujesz salony ale z życiowego dostarczenia wiem, że naprawdę to zależy od osoby. Możesz i w salonie usłyszeć cuda jak i na infolinii. Od umowy zawartej zdalnie jak coś nie pyknie jest opcja odstąpienia. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@Anonim  dlatego trzeba zrobić  rozeznanie  wiedzieć czego się chce i co można.  I zaginać czasoprzestrzeń z ogarniętym konsultantem 

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@agat13 zgadzam się rozeznanie ważna sprawa. I to co kiedyś podkreślam przeczytanie umowy przed podpisaniem/zaakceptowaniem. 

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@oliho1  jeśli pragniesz FunBox6, to bym celował w Salon Orange, jak mają na stanie, to jest szansa na wymianę, poprzez stronę Orange (Sklep Orange), niestety tego nie załatwisz 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.


@Anonimnapisał(-a)

@oliho1  jeśli pragniesz FunBox6, to bym celował w Salon Orange, jak mają na stanie, to jest szansa na wymianę, poprzez stronę Orange (Sklep Orange), niestety tego nie załatwisz 😉


Nawet jak mają na stanie, to nie są w stanie wydać, zmienić na FB6 przy przedłużaniu umowy, nawet z opcją zwiększenia prędkości. Opcja ta jest zablokowana systemowo i konsultant nic nie jest w stanie zmienić. FB6 tylko dla nowych umów jest w tej chwili.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

Nie jestem pewien czy cokolwiek moja wypowiedź wniesie.TL; DR. Natrętnie do mnie wydzwaniają konsultanci ostatnio i oferują "przedłużenie umowy" na "jeszcze lepszych warunkach". Jako kluczową zachętę mówią, że dostanę FB6. I coś tam jeszcze. Dopytuję więc, czy to będzie nowa umowa, czy przedłużenie obecnej. Jak najbardziej, przedłużenie obecnej. A ja na to: czy mogę dostać to co mi pani wydeklamowała jakoś na piśmie, bo tak ze słuchu to ja nie podejmę decyzji i nie powiem do telefonu sakramentalnego TAK. Nie nie mogę, mogę tylko posłuchać. No to ja pytam, czy może gdzieś mogę znaleźć taką propozycję w internecie sam, to sobie przeczytam. Jak najbardziej tak. Niech pan szuka "Orange Love". A ja mam coś co nazywa się "Multipakiet" (w każdym razie nigdzie w MO nie widnieje Love). Czyli jednak nowa umowa. Co z tego wynika dla pytającego: że jeżeli dostanie nową umowę, np. z nieLove przejdzie na Love to dostanie FB6. Co z tego wynika dla mnie i dlaczego jestem nieufny: że jakbym się skusił to przyjdzie do mnie technik z nowym zestawem pod pachą na nową umowę i zechce mnie pozbawić obecnego zestawu, w tym cennego ONT. O nie. Może tak, może nie, ale nie ufam im.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@pirenej  nawet jak przejdziesz z multipakietu do Orange love to nie dostaniesz fb6