Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Witam.

Mam takie pytanie odnośnie pakietu HBO w ramach Orange Love. Teraz jest 6 miesięcy za darmo, potem 20 zł/miesiąc przez 1,5 roku i wszystko byłoby OK, tylko ciekawi mnie kwestia odnośnie planowanej zmiany HBO GO na HBO Max, która ma nastąpić w tym roku (co potwierdza HBO). Przyznam, że głównie w tym pakiecie i tej opcji interesuje mnie dostęp do HBO GO i seriali jakie tam są, średnio interesują mnie kanały TV, więc zastanawiam się co się stanie, gdy wreszcie dojdzie do takiej zmiany. Trudno się czegoś dowiedzieć, HBO nie potrafi dać odpowiedzi co zrobi Orange, natomiast to jest dość kluczowe, jeśli idzie o podjęcie decyzji. Chciałbym uniknąć sytuacji, że bierze się to HBO, a po darmowym pół roku, okazuje się, że wchodzi HBO Max zamiast HBO GO, HBO GO zostaje zlikwidowane i zostanę tylko z dostępem do kanałów TV i tak muszę się bujać przez 1,5 roku, płacąc za coś, na czym mi właściwie nie zależy, a jak chcę mieć dostęp do HBO Max to muszę dodatkowo zapłacić.

Jak myślicie, jak to będzie wyglądać? Czy raczej zakładać, że w takiej sytuacji automatycznie zyska się dostęp do HBO Max po likwidacji HBO GO? Czy jednak lepiej w to nie wchodzić, spodziewając się, że w Orange nie zastąpią HBO GO dostępem do HBO Max i skończy się tylko na dostępie do tych 3 kanałów TV HBO za 20 zł/miesiąc przez 1,5 roku? Z drugiej strony, czy jeśli straci się dostęp do HBO GO to nie byłby to powód do zerwania takiej umowy? Bo właściwie traci się dostęp do czegoś, co miało być w tym pakiecie. Trochę to jak wróżenie z fusów, ale sprawa kluczowa dla podejmowania decyzji, a muszę decyzję podjąć na dniach, tylko trudno to zrobić, mając takie dość istotne wątpliwości. Nie uśmiechałoby mi się potem płacić 20 zł miesięcznie tylko za 3 kanały TV.

22 ODPOW. 22

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Kamas21  zapytam z innej strony, czy w umowie z Orange dostęp do HBO GO będziesz miał gwarantowany na cały okres umowy? Radzę się tego dowiedzieć bo jeżeli gwarantowany to jak stracisz do niego dostęp a nie dostaniesz w zamian niczego w tym stylu wtedy wypowiadasz umowę bez żadnych konsekwencji, a jeżeli nie jest gwarantowany to jak napisałeś musisz bujać się z tym co zostanie do końca umowy. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Tylko trudno się czegoś dokładnie dowiedzieć, mam wrażenie, że w Orange sami do końca chyba nie wiedzą. Zresztą ja nie wiem na jakiej zasadzie jest ten HBO w Orange Love. Zawsze HBO był traktowany jak inne dodatkowe pakiety tv (z wyjątkiem np. Canal+), więc nie było żadnej umowy dodatkowej i można było z niego w każdym momencie zrezygnować. Pewnie trzeba się dokładniej wypytać doradców czy dostaje się jakąś umowę i jak ta umowa dokładnie wygląda. Teraz w tej opcji 6miesięcy za darmo, a potem 20zł/miesięcznie z tego co się dowiadywałem rezygnacji nie ma, tak więc chyba będzie musiała być jakaś umowa na 2lata, zresztą ogólnie w Orange na HBO bez tej promocji są dwie wersje z tego co widzę, jednak to 20zł/miesięcznie na 2lata, druga to 25zł/miesięcznie z możliwością rezygnacji kiedy się chce. 

Tylko obawiam się, że od konsultantów nie dowiem się niczego na 100%. Jeden powie tak, inny tak. A kluczem faktycznie jest co w takiej umowie będzie. Jeśli nie ma gwarancji HBO GO przez te dwa lata, to oczywiście nie ma sensu wchodzić w ten pakiet, bo można się domyślać jak to się skończy i że zostanę tylko z dostępem do kanałów tv. Z tego co wiem HBO Max ma zastąpić HBO GO w drugiej połowie roku, pewnie gdzieś na jesieni.

 

Spróbuję wieczorem porozmawiać z konsultantem, dowiedzieć się czy jest jakaś umowa na HBO i jak ona dokładnie wygląda. A może ktoś tutaj ma HBO w tej wersji za 20zł miesięcznie na 2lata i ma jakąś umowę?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Orange oferuje HBO w postaci linearnej telewizji na dekoderze. Hbo go czy hbo max zakupione w Orange nie są gwarantowane.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Ps. Hbo go tylko na komórce gwarantuje usługę ale to oferta do odwołania.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Kamas21  i już masz pełen obraz, @Piotrekk85  Ci wszystko wyjaśnił.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

To jest wzór umowy jaką się podpisuje w przypadku HBO na określony czas? Co oznacza to, że jest to sprzedaż premiowa? Teoretycznie jest tam napisane, że "zapewniamy dostęp do usługi HBO GO", ale rozumiem, że jednak to nie jest do końca prawda, bo tak jak pisałeś wyżej HBO GO nie jest gwarantowane? 

 

Pisałem z konsultantką, tak jak myślałem za wiele się konkretów nie dowiedziałem, poza tym, że jest dodatkowa umowa, ale na pytanie czy gwarantowane jest w niej HBO GO padła odpowiedź, że tak, że to jest pakiet z dostępem do kanałów tv HBO oraz HBO GO. Gdy spytałem się czy jest gdzieś na stronie ta umowa do wglądu, by się z nią zapoznać, dostałem odpowiedź, że niestety nie...

 

Z tego co piszesz, to mam rozumieć, że lepiej nie wchodzić w ten pakiet HBO na 2lata, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie się tylko z kanałami tv? Z tego co czytałem HBO Max ma zastąpić HBO GO, a nie że będzie działać obok niego, czyli HBO GO pójdzie do likwidacji. HBO Max ma być lepszą platformą, więc pewnie automatycznie cena będzie też wyższa. Mam poważne obawy czy gdy dojdzie do takiej zamiany, to Orange dokona wymiany 1:1, czyli że w miejsce dostępu do HBO GO wskoczy dostęp do HBO Max. Teoretycznie takie rozwiązanie pewnie jest możliwe, ale pewnie różnie to może być.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Kamas21 niestety na forum nikt Ci nie powie czy gdy zlikwidują HBO GO  w jego miejsce Orange wstawi HBO MAX i jeżeli by tak się stało to na jakich zasadach, nigdzie też nie widziałem żeby było prosto i zrozumiale, czarno na białym było zapisane czy usługa jest gwarantowana czy też nie, a w razie problemu wpis na forum nie jest żadną podstawą do roszczeń.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Sprzedaż premiowa to znaczy że jest to poza główną częścią umowy. Innymi słowy, umowa jest na linearne kanały na dekoder. To dodatek bez gwarancji.