Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - przedłużenie umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - przedłużenie umowy.

Niekoniecznie @ketrasaArtur . Przed tą najnowszą umową, byłem kuszony wiele razy, ale był moment "kryzysowy", że na odczepnego powiedziałem, że rezygnuję całkowicie i konsultant powiedział mi wtedy, że zaznaczy to w systemie, ha, ha...mimo moich wyrażonych zgód Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Orange Love - przedłużenie umowy.

Wiecie może jak sytuacja wygląda obecnie z pakietami, Orange jest w stanie zaoferować pakiet usług Neostrada 80 + telewizja za max 90 zł dla klienta, który jest z nimi jeszcze od czasów TP SA ? Umowa kończy mi się jakoś nastego grudnia, byliby w stanie zaoferować już cos ciekawego ? Obecnie mam Neo80 + TV Start + plan komórkowy + haracz stacjonarny (czyt. telefon VoIP) za 109 miesięcznie.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange Love - przedłużenie umowy.

@iCinekopłata za Pakiet Orange Love Standard w chwili obecnej wynosi 109.99. Na dzień dzisiejszy nie dostaniesz niższej opłaty.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange Love - przedłużenie umowy.

Ale może się zdarzyć, że w sytuacji gdy przedłużasz OL to zadzwoni konsultant i zaproponuje przedłużenie za 99,99 🙂

 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange Love - przedłużenie umowy.

Przy obecnej ofercie niestety nie jest to możliwe. Dostaniesz telefon telewizor za 1 zł 🙂 Rabat 10 zł na dzień dzisiejszy jest niedostępny w ofercie 4u


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Orange Love - przedłużenie umowy.

Sedno jest w tym, że tego telefonu stacjonarnego, który oni wszędzie usilnie w pakiety wrzucają ja w ogólne nie używam. Najlepszą opcją byłoby wzięcie tylko Neo80 + TV, ale z tego co mówił mi jeden z konsultantów na czacie niestety nie ma takiej możliwości i wszędzie na siłę wrzucany jest ten telefon stacjonarny, tak samo chciałem przenieść do innej sieci numer komórkowy, ale też na siłę wpychają go do pakietu. 

W Netii jest TV Sport + z netem 150/50 i bajerami za 70 zł/mies. w Orange bulić za marną miedź z satelitą 110 to jest lekka przeginka. Szkoda...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange Love - przedłużenie umowy.

Przecież nikt ci nie każe używać tego stacjonarnego 😉

Z tym stacjonarnym to Orange chodzi głównie o to, by ludzie przy okazji rezygnowali z analogowego łącza i przechodzili na VoIP...