Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love, przedłużenie umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Orange Love, przedłużenie umowy.

Temat przeniesiony z Telewizja do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam. Czy przedłużając umowę na pakiet Orange Love oferta jest standardowa czy można negocjować?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love, przedłużenie umowy.

@rygiel1974 , "internetowy papier" Emotikon: Mrugający także łyka wszystko jak leci. Opieraj się na wyrażonych zgodach marketingowych na swoim koncie, czy w aplikacji MO ( o ile chcesz być na bieżąco-np.oferty), dostępnym kalkulatorze, regulaminach usług oraz promocji, czy w końcu w wyskakujących okienkach z propozycją oddzwonienia ze strony kogoś od operatora. Jeżeli konkretnie wiesz, czego oczekujesz, to na etapie decyzyjnym ze swojej strony, możesz liczyć  z strony  "obcykanego" konsultanta (raczej rzadko niż hurtowo) na coś extra (w ramach łączenia promocji, o ile regulamin dopuszcza). Ja mam w sumie 7 dych zniżek Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love, przedłużenie umowy.

@rygiel1974 , przedłużając, masz na myśli automatyczne przedłużenie umowy? Jeżeli ten wariant, to możesz tylko dobrać w ramach obecnego pakiety OL. Forma doboru jest intuicyjna.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Orange Love, przedłużenie umowy.

Na innym forum czytałem, że zaproponowali komuś pakiet o kilkadziesiąt złotych taniej niż standardowe ceny stąd moje pytanie. Z tego co wiem to Orange nie praktykuje negocjacji cenowych.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love, przedłużenie umowy.

@rygiel1974  większość Operatorów już odchodzi od ulg, bo teraz gro kosztów idzie na połączenia zagraniczne, jakby nadal stosowali programy Lojalności i inne bonifikaty, to chyba użytkownik prepaid musiał by to sponsorować, czasy 3 zniżek na abonament czy ulg na inne usługi odeszły, teraz tylko przechodząc z innej sieci możesz liczyć na bonifikaty.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love, przedłużenie umowy.

@rygiel1974 , "internetowy papier" Emotikon: Mrugający także łyka wszystko jak leci. Opieraj się na wyrażonych zgodach marketingowych na swoim koncie, czy w aplikacji MO ( o ile chcesz być na bieżąco-np.oferty), dostępnym kalkulatorze, regulaminach usług oraz promocji, czy w końcu w wyskakujących okienkach z propozycją oddzwonienia ze strony kogoś od operatora. Jeżeli konkretnie wiesz, czego oczekujesz, to na etapie decyzyjnym ze swojej strony, możesz liczyć  z strony  "obcykanego" konsultanta (raczej rzadko niż hurtowo) na coś extra (w ramach łączenia promocji, o ile regulamin dopuszcza). Ja mam w sumie 7 dych zniżek Emotikon: Szczęśliwy